Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie miesiączki i stan podgorączkowy


Gość aka90

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiączka spóźnia mi się już ponad 2 tygodnie , do tego występuje stan podgorączkowy jednak nigdy nie uprawiałam seksu z moim chłopakiem . Ale możliwe że przeniósł znikome ilości spermy być może na palcu podczas seksu oralnego ... nie wiem co robić ? czy to ciąża?! POMOCY !! :( czy może spóźniona miesiączka i dłużej utrzymujący się stan podgorączkowy mogą oznaczać coś poza ciążą? zależy mi na tym , żeby ktoś napisał , czy może jakaś choroba objawia się takimi objawami jak spóźniona miesiączka i stan podgorączkowy :( dodaję że mam 20 lat

Odnośnik do komentarza

dzien dobry,06.10.byłam u ginekologa i wszystko było ok,do dnia dziesiejszego nie mam mc.(powinna byc pod koniec pazdz.)dzis zrobiłam test wyszedl pozytywny,od dłuższego czasu 3-4 mc,boli mnie bodbrzusze,nie raz jest taki ból jakby ktoś od srodka mnie rozcinał,rowniez ostry ból gdy przekładam sie z boku na bok,ciagle jest mi nie dobrze ,praktycznie cały dzień,mniewam stany podgoraczkowe,wizyte u lekarza mam dopiero 18.11,czy to moze być ciąża?biore leki na depresje MOBEMID prosze o odp,pozdraw

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...