Skocz do zawartości
Forum

Kolejna ciąża po pustym jaju ciążowym


Gość zaniepokojona56

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaniepokojona56

Witam bym chciala dowiedzieć sie czy po martwej ciazy ktora byla w 2013r i po pustym jaju płodowym które wystąpiło w 2014r mogę mieć dalsze problemy z poronieniem następnego dziecka czy mogę mieć pewność że je donoszę i normalnie urodzę. Proszę o odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z poprzedniczką, że warto omówić sprawę z lekarzem zanim przystąpisz do "działań". Pocieszę jedynie, że moja przyjaciółka była w podobnej sytuacji (martwa ciąża), po tym jak wróciła jej normalnie miesiączka lekarz zlecił jej podczas kontroli kilka badań laboratoryjnych, wykonał USG i już po 3 miesiącach od zabiegu dał "zielone światło" na staranie się o dzidziusia. Nikt nie da Ci gwarancji, że kolejna ciąża będzie w 100% zdrowa, ale głowa do góry!

Odnośnik do komentarza

Ja miałam podobnie w 2013 puste jajo płodowe, po 3 miesiącach od zabiegu lekarz dał zielone światło, jednak czekaliśmy cały rok. W sierpniu br przyszedł na świat nasz zdrowy synuś. Nie poddawaj się i bądź dobrej myśli a wszystko będzie ok.

Odnośnik do komentarza

trzeba wierzyc ze nastepnym razem bedzie lepiej:) choc mowi sie latwo a trudniej w to uwierzyc, tomy, kobiety musimy byc silne i byc dobrej mysli! ja tez mialam takie problemy, lekarz powiedzial ze nigdy nie bedzie pewnosci ze nastepnym razem sie to nie wydarzy, szanse sa takie same jak byly na samym poczatku, zalecal odczekac 5-6 miesiecy, bo bylam bardzo zalamana psychicznie, zalecil tez zazywanie kwasu foliowego, probiotykow i globulek Hydrovag regenerujacych pochwe po zabiegu, ktore dodatkowo chronily przed infekcja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...