Skocz do zawartości
Forum

Pozytywny wynik testu bHCG a brak ciąży


Gość juuustfornow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość juuustfornow

witam, mam nadzieję że ktoś mnie jakoś wesprze !! zacznę od początku. 30 X odbył się ryzykowny stosunek. ok 10 XI powinna wystąpić miesiączka (która jest jednak bardzo nieregularna). Nie wystąpiła więc postanowiłam 20 XI zbadać poziom bHCG. wynik -6,12. 21 XI wizyta u gin i powtórzone badanie 24 XI - wynik <0,01. dodam że przez jakiś tydzień odczuwałam drażliwość piersi,które się powiększyły, cały czas dokucza mi zgaga, powiększone żyły na rękach i nogach,zaparcia nawet ciemna linia na wzgorku łonowym. w międzyczasie wystąpiło dziwne plamienie (3,4,5 XII). 8 XII kolejna beta <0,01. 9 XII wizyta u gin (5 tyg po wsponianym stosunku)który wyklucza ciążę ale stwierdza pęcherzyki na jajnikach (objaw POCS) i lekka nadżerke. Czy jest możliwe że ciąża mogła nie być wykryta? czytałam o takich przypadkach. proszę o pomoc :(

Odnośnik do komentarza

Tak zgadza sie , nie wmawiam sobie ze jestem w ciąży ale te objawy odczuwam cały czas, piersi sa widocznie powiększone no i długo by jeszcze wymieniać. Nie wmawiam sobie tego. Czy ginekolog mógłby nie wykryć ciąży ponad 5 tyg po stosunku?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...