Skocz do zawartości
Forum

Luteina a hamowanie owulacji


Gość Yuna

Rekomendowane odpowiedzi

witam,
mam pytanie odnośnie luteiny,została mi ona przepisana od 16do25dnia cyklu na wyregulowanie miesiączki i zwiększeniu dzięki temu szansy na zajście w ciążę. Czy Luteina wzięta przed owulacja ją hamuje? W ulotce jest napisane, że pomaga w owulacji i cyklach bezowulacyjnych, jednak zauważyłam u siebie śluz niepłodny przy wzięciu 1tebletki (pod językowo 1xd) a po4tabetce śluz w ogóle zniknął. Dodam,że od wzięcia 1 tabletki do 4tabletki współżyliśmy z mężem 3dni pod rząd. I czy to możliwe,że czuję się po niej senna,zmęczono i boli mnie głowa?
Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam.
Od 6mc biorę regularnie luteinę 50 ,2x1 od 16 dc do 26.W 5 cyklu w ogóle nie wzięłam luteiny ponieważ nadzwyczajnie zapomniałam ale miesiączkę dostałam jak w zegarku. W następnym juz cyklu z powrotem zaczęłam brać luteinę . Dzis powinnam dostać miesiączkę ale jednak się nie pojawiła.. Mam za to jakąś białą ale skąpa wydzielinę. Test wyszedł negatywny.Staramy się o dziecko od 2 lat. Wyniki miałam zawsze ok. Luteine dostałam do wspomagania. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...