Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży a brak pęcherzyka na usg


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie..bardzo potrzebuje pomocy ..otoz ost okres miałam 11 maja trwal 6dni..testy ciazowe pozytywne wyszly dopiero 5,6 lipca (4testy na+) bylam u ginekologa po badaniu recznym stwierdzil ciaze teoretycznie uznajac patrzac na ost miesiaczke na 8tydzien , jednak dzis bylam na usg i jest powiekszona macica (endomerium2,09)ale wg ginekologa jak juz wyglada mu to na 3 czy 3,5tygodnia ciazy..nie widac pecherzyka, a tym bardziej zarodka..pozamacicznej tez nie stwierdzil..mowi ze moglam zajsc w ciaze przed nastepnym okresem ktory nie przyszedl (mniej wiecej 13czerwiec)dzis znow wykonalam test i grube 2 krechy..kazal przyjsc za 2tygodnie..co myslec?pomocy jestem rozbita i tak bardzo zawiedziona smutas.gif piersi sie powiekszone i bolace oraz brzuch pobolewa..mam wieczorna zgage. ponizej przesylam zdj usg..pomocy

monthly_2014_07/prawdopodobienstwo-ciazy-a-brak-pecherzyka-na-usg_1774.jpg

Odnośnik do komentarza

Spokojnie :) Ja też tak miałam. Z ostatniej miesiączki wychodziło, że to już 6 tydz. a tu dopiero 3mm pęcherzyk. Po 2 tyg. pokazał się zarodek. Z tego wszystkiego wynika że owulacja mi się o 2 tygodnie przesunęła. Może i u Ciebie też się przesunęła, ale o więcej :) Czekaj spokojnie na następne usg, wiem że to ciężko ale wtedy już na pewno będzie coś widać. Trzymam kciuki :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...