Skocz do zawartości
Forum

Ból w podbrzuszu i brak miesiączki


Gość kołysanka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kołysanka

Witam, mam 17 lat i zaniepokoił mnie ból z lewej strony podbrzusza. Boli kiedy napinam mięśnie lub chcę oddać mocz. Właśnie wtedy kiedy chce mi się siku zaczyna bardziej boleć. W ubiegłym miesiącu nie dostałam miesiączki. Czy to może boleć jajnik ? Czy to normalne bo nie dostałam okresu? Bo miałam sytuacje że musiałam wstrzymać mocz ( po prostu nie było gdzie się załatwić ) i mniej więcej od wtedy się to zaczęło. Jak z tego wyjść ?

Odnośnik do komentarza

Cześć . Moja dziewczyna dostała 18 września okres.. 3 października się kochaliśmy tylko było tak że najpierw doszedłem ja (petting ręką) (wytrysk miałem kontrolowany w chusteczkę i nigdzie to nie poleciało było tylko na główce , ale dokładnie wszystko wyczyściłem) .. później umyłem ręce , dziewczyna tak samo - następnie po 30minutach a nawet 45 zaczęliśmy przymierzać się do seksu.. dziewczyna dotknęła parę razy mojego penisa .. dłoń miała ułożoną naturalnie jak wiadomo - więc nawet nie miała stycznością z główką gdzie miałem trochę spermy (którą od razu wytarłem po wytrysku) ale po tym poszedłem umyć dokładnie penisa i ręce , wtedy dziewczyna ponownie dotknęła mojego przyrodzenia(nie było kontaktu z preejakulatem) i założyliśmy gumkę tak że dziewczyna trzymała za czubek a ja naciągałem... moja dziewczyna ma cykl 30dni .. 18 -19 powinna mieć okres(parę dni przed bolał ją żołądek i trochę brzuch) w ten weekend bolał ją brzuch i trochę żołądek po czym w poniedziałek skarżyła się na biały śluz oraz pieczenie pochwy .. kupiła preparat w aptece przeciwko infekcji i stosuje .. Wczoraj wieczorem miała podwyższoną temperaturę bolały ją stawy nie robi częściej siku ale dostała opryszczki na twarzy (nie dużej) (nie boli kręgosłup.. nie było omdlenia wymiotów .. piersi naturalnie nie bolą wszystko jest normalnie ) dzisiaj rano już dobrze się czuła .. Dodam że to jest pierwszy miesiąc jak dziewczyna poszła na studia , dużo na głowie stres nerwy.. czy to może mieć wpływ? Boimy się .. na dobrą sprawę to jest już 5 dni po terminie ... Z tego co wyliczyłem to były dni płodne . Proszę mi pomóc .. doradzić .. podpowiedzieć..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...