Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego chłopak nie akceptuje palenia papierosów?


Gość angela 1997

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kuku na muniu

~sobot
o rane, cóż za porywające stwierdzenie o tym uzależnieniu. A wy jak byliście w młodym wieku to nie używaliście żadnych używek ? Naprawdę ? Bo się popłaczę ze śmiechu. A teraz w "dorosłym" wieku, przypadkiem nie uzależniliście się od internetu ? Tyle czasu siedzieć na forum, to bardzo nie zdrowo, bo można się uzależnić. A np: kawa czy herbata, to jaki to napój ? To przecież też są używki. Proponuję nie spożywać ani kawy ani herbaty, bo przez tyle lat, to już jesteście wrakami. Organizm wam się uzależnił od kofeiny. Przyjemnego wieczoru, ;)(;
Sorry dzieciaczku ja mam teraz 36 lat, nigdy nie piłem, nie paliłem i nie ćpałem. Zawsze zdrowo się odżywiałem i teraz w moim wieku mam lepszą sprawność niż nie jeden 20-latek.

Odnośnik do komentarza

jakoś jeste w stanie zrozumieć, że chłopak nie akcetuje palenia, mój jest przeciwnikiem palenia, ja zaczęliśmy się spotykać to ukrywałam sie z paleniem, ale im więcej czasu spedzaliśmy razem tym było trudniej się ukrywać, zaczęłam kuracje tabletkami recigar, po 25 dniach kuracji nie pale w ogóle, nie ciagnie mnie do palenia, ciesze się, że się pozbyłam tego nałogu, polecam każdemu kto chce skutecznie pozbyć się palenia raz na zawsze. 

 
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...