Skocz do zawartości
Forum

Ludzie oceniają mnie po pozorach


Gość gogol 234325

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gogol 234325

Jestem tak niesmiala ze sprawiam wrazenie osoby wynioslej, choc w duchu zupelnie taka nie jestem. Ciezko mi sie zyje bo ludzie osadzaja mnie po pozorach notabene które wlasciwie sama stwarzam. Tak jak bym nie umiala wyluzowac. To straszne stwarzam pozory i nie podoba mi sie ze ludzie mnie po nich oceniaja.Pomocy!!!!

Odnośnik do komentarza

rozumiem Cie... ja mam np tak ze jak sie w towarzystwie srednio przyjaciol nie odzywam (znajomi chlopaka) to jest poglad ze sie wywyzszam. a chodzi o to ze nie mam nic do powiedzenia na temat kremow do solarium, butow jakiejs tam firmy. ludzie oceniaja po pozorach, bo tak im latwiej. badz soba, nie zmuszaj sie do niczego, niesmialosc i skromnosc to zaleta. to ze inni sadza ze jak nie jestes przebojowa, nie idziesz na ich pomysly nie oznacza ze jestes wyniosla i wyrafinowana. w ogole co za czasy... prosze cie badz soba i nie przejmuj sie innymi. widocznie ci ktorzy tak sadza sa plytcy.

Odnośnik do komentarza

ludzie bardzo często oceniają po pozorach, bo tak im łatwiej... Ja mam problem tego rodzaju, że moja twarz przekazuje komunikat odczytywany przez otoczenie: "Jestem zła!"
A ja wielokrotnie byłam/jestem smutna, samotna, zawiedziona, a nie zła w sensie zniecierpliwiona, wściekła, agresywna i.t.p. I co?... Mam sobie zrobić operację plastyczną fałdy czołowej?... Pytam bardzo serio.
Próbuję nawiązać do Twojej wypowiedzi, że ludzie oceniają Cię jako wyniosłą. Mam podobny problem, bo to "lepsza" wersja tego, co opisałam powyżej...
Jakże łatwo powiedzieć o kimś, że jest wyniosły, zły, agresywny, a ani trochę nie zastanowić się czy naprawdę i dlaczego tak jest...
Pozdrawiam serdecznie, przesyłam wirtualny :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...