Skocz do zawartości
Forum

Taktoja


Gość Mikulska

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę tu z siebie wywalić. Jestem osobą upartą, i w qura mac zawzięcie zacięta, nie w tym kierunku co powinnam. 

Ciężko mi odpuścić złość, czy żal do ludzi, którzy mnie skrzywdzili. Ouj walczę z tym ale kisze te złe emocje. 

Jedyny pozytyw w tym wszystkim że nie mszcze się na ludziach i nie mam tak że muszę szukać zemsty. Nie ten temat nie i mteresiuje mnie, nawet nie czekam aby wróciła do nadawcy zło. Nie i już. Wiem że dobro jest najlepsze co można dać drugiemu człowiekowi bo brzmi jak coś pięknego to i jest, ale z drugiej strony wiem że czyniąc dobro karmimy swoje ego. 

I jeszcze z innej manki, stawiając karty, karty powiedziały że kocham człowieka który, jest przekonany że go kocham,. 

Kocham ludzi tych co wnieśli w moje życie coś co jest dla mnie bardzo ważne i dobre. 

Jeśli spytać kart czy kocham ojca, też będzie tak że kocham. Wogole kocham ludzi którzy są nieprzecietni, wnoszący w moje życie coś co mnie kształtuje. Nie zawsze jest tak że ktoś kto się pojawia robi coś do końca dobrego, daje wskazówkę w życiu i czyni nas mądrzejszymo.

Cenie sobie w życiu słowo, które dajesz osobie i umie dotrzymać danego słowa. 

             Tyle w temacie ?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...