Skocz do zawartości
Forum

Czy spotkaliście się z taką erekvja u faceta ?


Gość Kirsten

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Wiem ze dział  jest nieodpowiedni, ale jest tu chyba trochę normalnych osób.. Chodzi o to, że pierwszy raz spotykam się z takim zachowaniem Faceta. Ma 40 lat więc chyba szał hormonów za nim a jednak... Cóż... 

Ledwo mnie dotknął, ja byłam bierna. Pogładził chwilę po ciele, pocałował w szyję, w usta, przypadkiem spojrzałam po 5 minutach a mały stoi na baczność. Naprawdę, jak skala. Nie trzeba było pomagać rękoma czy ustami, od razu był gotowy do seksu. 

Czy to on jest taki napalony, ma jakieś problemy czy ja na niego tak działam, w co wątpię? Czy faceci podniecają się wyobrażeniem? Może myślał, że dotyka Dodę? 

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość ka-wa napisał:

Tak. 

A niby dlaczego? Tak nisko się cenisz? Niektórym niewiele potrzeba do podniecenia. 

Ka-wa, ale Ty nie jesteś mężczyzna to skąd możesz wiedzieć? ??. Tak mysle, skoro niewiele to chyba wyposzczony albo mega temperament. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość HansHans11 napisał:

40 lat to jeszcze młody chłop.

"przypadkiem spojrzałam po 5 minutach a mały stoi na baczność".

Ta jaaasne... przypadkiem ? specjalnie tam patrzycie.

Owszem, młody... ale już nie dzieciak, a wydawało mi się że tylko szczyle prawiczki mają takie reakcje... I to na jakąś Dodę a nie zwykła kobietę. Chociaż fakt faktem, jestem młodsza ale co z tego

A co do mnie, no czasami specjalnie hahaha, jeśli jest na co patrzeć ? ale tym razem, po prostu poczułam ukłucie w nodze ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...