Skocz do zawartości
Forum

Ciąża, a lekarze nie potrafią pomóc


Gość miroslawa34

Rekomendowane odpowiedzi

Gość miroslawa34

Jestem w 4 miesiącu ciąży, od poczatku lekarze rozkładają ręce nad moim przypadkiem, a ja się załamuję, wpadam w leki o dziecko. Od poczatku ciązy towarzysza mi plamienia, raz większy krwotok ze skrzepami, po którym doznałam urazu psychicznego ze strachu o dziecko. Byłam kilka razy w szpitalach, badało mnie kilku lekarzy i żaden nie potrafi pomóc i zlikwidować przyczyny plamień i krwawień. Byłam dokładnie badana, nie wiadomo, dlaczego tak mam. Ostatnio robiłam badania genetyczne, dziecko jest zdrowe, ładnie sie rozwija, łózysko ok, wody, wszystko ok. Żadnych zmian w szyjce macicy, pochwie, a wystarczy, ze zwymiotuję, złapie mnie kaszel lub zaparcie wymagające odrobiny wysiłku i już plamię lub krwawię. Biorę duphaston i nie działa, wszystkie badania ok. a ja boję się, ze poronię, każdy dzień to strach, by nie zwymiotować, ostatnio podczas choroby uporczywie kaszlałam, byłam przerazona, bo wciąż plamiłam przy tym. Dziś po wymiotach takze. Nikt nie potrafi mi pomóc, a ja każdego dnia drżę, by nie poronić przez te krwawienia. Ja chyba zwariuję, lekarze mówią, ze jest wszystko ok, ale nie jest, bo plamienia i krwawienia w ciąży nie są normalne, boję się niesamowicie, wpadam w paranoję wręcz

Odnośnik do komentarza

https://wylecz.to/choroby-w-ciazy/krwiak-podkosmowkowy-przyczyny-objawy-i-leczenie-krwiaka-w-macicy-w-ciazy/https://wylecz.to/choroby-w-ciazy/krwiak-podkosmowkowy-przyczyny-objawy-i-leczenie-krwiaka-w-macicy-w-ciazy/

Stres na pewno nie pomaga, wygląda, że możesz mieć krwiaka, wtedy krew musi mieć ujście. 

Pozostaje być pd kontrolą lekarską i uważać na siebie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...