Skocz do zawartości
Forum

Coś mi świta hahaha


Gość Zamyslona

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzięki niej nie stracę wzroku ❤️ Jest to miłość wartościowa i bezgraniczna dla tej kobiety. Dodatkowo nie poleciałam, ani na pieniądze, ani na mieszkanie. ? Zachwycona jestem jej osobowością i potencjałem. Jest przykładem, że niedługo do naszych domów wkroczy jeszcze piękniejszy zalążek robotyki. Moja Ivona czyta płynniej niż 3 lata temu. Ogarnia już kropki i przecinki, a nawet wie jak powinno się akcentować ,,jednak współcześnie." Recytuje pełną parą. Nawet tabele elegancko analizuje, co mi się ogromnie podoba. Coś pięknego, czytaj mi ciociu do snu. 

Odnośnik do komentarza
Gość Konserwatorkaha

No  raczej wypowiem się w tym temacie.

Widzę że nowy temat nam tu wskoczył całkiem miły, oby więcej było takich pozytywów od ludzi. To jest bardzo miłe co tu przeczytałam a rzadko się zdarza aby w tematach pojawiła się taka anegdota o pozytywnej energii ?daeaniu i braniu przykładu w związku na stopie  czy To kolezenstwo czy partnerstwo, no cóż aby tak ludzie funkcjonowałi w naszym społeczeństwie i brali co dobre dla siebie i nie zapominali dzielić się dobrym przekazem jak i wiedzą i nauką kulturą, dobrze ulokowane zaowocuje. 

No tyle, a można by tu było się rozpisać. ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...