Skocz do zawartości
Forum

Stan zapalny po stresie?


Gość JestemJa

Rekomendowane odpowiedzi

Przez długi czas, kilka miesięcy byłem poddany stresowi. Po tygodniu zaczęło mnie kłóć dokładnie na mostku. Jak pochylałem się i prostowałem to miałem mroczki przed oczami. potem to poszło na żołądek na jakiś czas a potem z żołądka znowu wróciło na klatkę piersiową tylko z takim uczuciem rozpierania, rozpychania. Po kilku miesiącach takiego stresu teraz czuję w klatce piersiowej jak bym miał stan zapalny. Mógłbym narysować takie koło wokół mostka które nakreśla cały obszar w którym czuję tak jak bym miał stan zapalny. Wiele razy czułem jakbym miał mocną gorączkę, aż siedziałem opatulony w koc, albo leżałem ale jak mierzyłem termometrem temperaturę to miałem nie więcej jak 37 stopni.  Nie wiem co z tym zrobić. Czy zrobić jakieś badania. 

 
Odnośnik do komentarza

To mogą być odczucia nerwicowe, stanu zapalnego w klatce piersiowej specjalnie się nie czuje, ale dla uspokojenia możesz zrobić crp. Pij może jakieś zioła na uspokojenie, popytaj w aptece. Jak nie minie i będzie dalej uciążliwe, skontaktuj się z lekarzem. 

Odnośnik do komentarza

Zioła pomagały, ale już nie pomagają. Melisa, kozłek lekarski. Na nerwice najlepsze było rumianek, męczennica i też cholina. Napary z Lukrecji też natychmiastowo poprawiały stan. Teraz coraz częściej czuję takie gorąco w głowie. Boję się żebym jakiegoś wylewu nie dostał.

Odnośnik do komentarza

Witaj. A czemu przy takich objawach i złym samopoczuciu nie pójdziesz do lekarza? Zapisz się do psychiatry lub lekarza pierwszego kontaktu bo ten stan podgorączkowy to może być cokolwiek. Natomiast silne nerwy mogą jak najbardziej dawać takie lub podobne objawy. Możesz spróbować suplementów bez recepty na uspokojenie najlepiej na noc przed spaniem o ile nie pracujesz w porze nocnej. Ale mimo wszystko i tak powinieneś skorzystać z porady lekarza i nie odkładaj tego. Pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...