Skocz do zawartości
Forum

Frajeross


Gość Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Przestroga dla korzystających z portali zagubionych serc. 

Poznałem na portalu kobietę o imieniu Marta. 

Ognista 30stka z statusu prawie wolna (separacja). 

Moje frajerstwo rozpoczęło się w chwili polubienia jej zdjęcia i wysłania dodatkowo serduszka. 

Dzień w którym się spotkaliśmy nie zapowiadał się na taki obrót sprawy, ale byłem zaslepiony ta kobietą na tyle że odjelo mi racjonalne myślenie. 

Trudno powiedzieć co mną kierował, ale myślę że zauroczenie i zaslepienie. 

A że długo byłem sam to śmiem powiedzieć że zakochałem się tylko ja. 

Ognista była chętna od pierwszego dnia wejść w związek i sama parla aby było coś między nami, ja trochę z dystansem ale krótko.. Wpadłem jak śliwka w kompot. 

Spotykałem się z Ognista każdego wolnego dnia i czas nie marnowalem na pogaduchy, ponieważ owa Ognista była napalona od samego początku i gdzie się dało tam komsumowalismy nasz układ. 

(nie raz koledzy mówili jak dach czerwony to piwnica wilgotną) coś w tym jest! ?

Związek opierał się tylko i wyloncznie na dupie  Ognista za wiele nie rozmawiała a raczej żądala czegoś. 

Pracowała u ludzi i mazylo się jej aby mieć coś własnego, uleglem i wpłaciłem jej 8 tys na rozruch sklepu. 

Kiedy Ognista pracowała jako właścicielka zapragnela mieć dobre auto bo towar trzeba przywieść i poruszać też trzeba czymś. Uleglem dałem 15 tys za auto aby mojej ognistej się przypodobać. 

Wpadalem do niej przed pracą i na zapleczu ujerzdzala mnie w podzielę jak burza Suka. 

Po pracy Wpadalem aby jej strzelić winete tak aby pamiętała do rana mój język. 

Trwało to dość długo bo 8 miesięcy i powiem że miałem ochotę na więcej. 

A moja Ognista zapragnela mieć nowa kuchnie i remont w mieszkaniu, oczywiście kupiłem zasponsorowalem 30 tys aby było jej dobrze. 

Dostałem telegram że muszę pilnie wyjechać. 

Wróciłem po tygodniu i lecę w te pędy do sklepu do mojej ognistej a tu zonk zamknięte do wynajęcia pusty sklep. 

Zapierniczam na kwadrat otwiera drzwi gość i pyta w jakiej sprawie!? Odjelo mi mowę Ognista stała za plecami gościa i patrzyła na mnie jak by mnie pierwszy raz zobaczyła. 

Zapomniałem języka w gębie i z nie smakiem oddalilem się. 

Okazało się że mąż wyszedł z paki i rodzinna w komplecie a ja frajer straciłem kasę,. Mam nauczkę, gdybym poszedł do profesjonalnej agencji to bym zapłacił mniej za qurwe pierwszej klasy bez udawanie. 

A tak jestem frajerem bo owa Ognista mieszka w moim mieście i śmieje się mi w twarz. ?? A ja nic nie mogę zrobić, bo wszystko było na gębę bez notatki. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...