Skocz do zawartości
Forum

Jakie feromony polecicie


Gość Garvina

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jakiś czas temu przeczytałam sobie fajną książkę Lwa Starowicza i on polecał stosowanie feromonów. Tak więc sama zastanawiam sie czy sobie nie kupić takiego zapachu. Pytanie tylko jakie. Przeglądałam sobie feromony na allegro i jest ich naprawdę dużo.
Jakie są skuteczne?

Odnośnik do komentarza

Zalezy. Ja ostatnio również przeczytałam w kilku publikacjach,że feromony rzeczywiście mają dobre działanie. Warto jest jednak dobrze zastanowić się nad konkretnym rodzajem bo wiadomo,że są feromony oraz feromony. NIektóre bardziej skuteczne a niektóre mniej. Nie nastawiałabym sie na to,ze na przykład podziała na Was tania woda kupiona na allegro ale w nietórych sklepach są sprzedawane feromony, które zawierają naturalne składniki naśladujące ludzkie feromony. Na przykład Pheromone essence. Może nie są tanie ale rzeczywiście są skteczne.

Co do pewności siebie- oczywiście,że ją dodają.

Odnośnik do komentarza

Poczytaj sobie o Pheromone essence. Może nie wydają się takie tanie ale jestem zdania,że jeśli już kupować feromony to te prawdziwe a nie oszukane. Niestety ale nie widziałam w tradycyjnych sklepach tak więc musiałabyś zamawiać przez internet. Mi podoba się to,że są bezzapachowe i mogę je przykryć swoim zapachem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...