Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego on się posługuje taka aluzja?


Gość Dontcryyy

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwny sposób. Zamiast powiedzieć wprost : słyszałem, że byłaś w Australii na wycieczce, że pracujesz na 2etaty, masz dziecko, jesteś po rozwodzie, przeprowadzasz się do Glasgow - powie : Ja byłem w Australii, pracuje na 2 etaty, mam dziecko, jestem po rozwodzie przeprowadzam się do Glasgow. Jest to dla mnie wyjątkowo głupia metoda bo zazwyczaj wierzę ludziom i cieszę się że mamy tyle wspólnego. Cyz wy też tak robicie? 

Odnośnik do komentarza

Napisałaś tak niejasno, że nie wiadomo o co chodzi. 

Kim dla Ciebie jest ta osoba? 

Z tego co zrozumiałam, to albo z nim jest coś nie tak, albo Cię przedrzeźnia, bo nie wierzy w Twoje bajki, choć nimi nie są. 

Nie przechwalaj się, jak nikt Cię o to nie pyta. 

Odnośnik do komentarza

To jest mój kuzyn.

Chodzi o to że on prawdopodobnie chce mi dać do zrozumienia, co o mnie wie.  Dopiero niedawno zorientowałam się, że mój brat przekazuje mu informacje na moj temat i wcale nie mamy ze sobą tak wiele wspólnego jak myślałam. Kontakt jest sporadyczny, on mnie zbytnio nie interesuje. 

Dostałam pracę w Glasgow , powiedziałam tylko bratu. Kuzyn wczoraj ze mną rozmawiał i powiedział że też dostał pracę w Glasgow . Nie, że wie o mnie tylko że on też. Co nie jest prawda. I różne takie rzeczy od lat. 

Widziałam tnę sma motyw w high seas gdzie detektyw mówił o zbitym wazonie, czy też w pretty woman jak przy stole w restauracji siedzieli biznesmeni i ta vivian,przypomina mi to 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...