Skocz do zawartości
Forum

Czy ktoś miał podobne uczucie i co to za choroba?


Gość Przerażona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przerażona

Mam zdiagnozowane zaburzenia lękowe i biorę Citabax oraz dwa miesiące temu byłam na rozmowie u psychologa. Pamiętam że wtedy cały czas płakałam, ale po tej rozmowie poczułam się lepiej, zaczęłam dochodzić do siebie, aż w końcu miałam powoli rezygnować z leków. Wszystko jednak wróciło ze ztrojoną siłą. Otóż, wiem że to głupio zabrzmi ale BOJĘ SIĘ SAMEGO FAKTU ŻE ŻYJĘ, że świadomie podejmuję decyzje, że część rzeczy zależy ode mnie i muszę sobie radzić na tym świecie. Jestem ostatnio mawet przerażona samym faktem wstania kanapy i uszykowania sobie jedzenia. Do tego, nie wiem czy to natręctwa czy nie, ale doszły myśli samobójcze, które wywołują we mnie przerażenie, panikę. Zmagam się "z tym czymś" od kilku lat, a to ciągle wraca przez co tracę siły i nadzieję. Ale najważniejsze - o co chodzi z tym lękiem przed... Funkcjonowaniem?! Naprawdę mnie to przeraża, bardzo proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Gość Przerażona

Potwornie się boję że to może być to, chociaż ja nie jestem pobudzona, a wręcz przeciwnie. Nie jestem też zbyt wrażliwa, czy tym bardziej agresywna. Poczekam na wizytę z moją panią psycholog. Umówiłam się do niej pod koniec sierpnia. Ale naprawdę, ten lęk przed życiem i byciem sobą jest cholernie przerażający.

Odnośnik do komentarza
Gość vermiformis

Wybacz ale Twój post brzmi niewiarygodnie.Lekarz psychiatra NIGDY nie wypisze leku "pro familia" bo odbiorą mu prawo wykonywania zawodu.Musi prowadzić odpowiednią dokumentację a od 01.01.2020 dokumentacja jest prowadzona w formie elektronicznej.Żaden lek psychotropowy nie pozostanie "bezpański".Musi mieć adresata i historię jego leczenia.

Wybacz ale takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...