Skocz do zawartości
Forum

Czy moge mieć nerwice?


Gość Anonimova.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonimova.

Witam , mam 24 lata i borykam się z trądzikiem oraz nie wiem jak to nazwać ( ale najprawdopodobniej nerwicom ) Kiedy mam bardzo stresujące sytuacje w domu wychodzą mi pryszcze i nawet bez tych sytuacji mam natrętne myśli , co mi się stało w przeszłośći np toksyczne osoby co się ze mną działo , dokuczanie w szkole, ojciec wyśmiewający mnie , siostra itp Cały czas mam takich przymus myślenia o tym co już było. Dodam że niedoczynność tarczycy mam już zaleczoną to od czego może być to wszystko? ? Nie mam już na to sił. 

Odnośnik do komentarza

Cześć Anonimowa. Uważam że powinnaś pójść do psychologa. Pogadać o tym wyśmiewaniu, natrętnych myślach i t.d.. Co do problemów skórnych to polecam wizytę u dermatologa. Także zmianę diety o ile nie stosujesz żadnej. Mniej słodkiego, mniej tłustego, mniej gazowanego i wywal fast foody. Trądzik bardzo czesto mają niektóre osoby właśnie od słodyczy i tłustego jedzenia. Co do tarczycy to jedną z przyczyn niedoczynności tarczycy jest choroba Hashimoto. Ważne abyś była cały czas pod opieka lekarza. Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...