Skocz do zawartości
Forum

Czy spotkaliście się z takim zachowaniem a może sami tak robicie? Kto wie w czym rzecz?


Gość Alinan

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślę, czy to moje urojenia czy coś jest na rzeczy, sama zawsze jestem szczera i nie gram w gierki moze dlatego ciężko mi zrozumieć ludzi. Chodzi o aluzje - czyli plotki, rzeczy które ktoś o mnie mozE wiedzieć ale nie chce powiedzieć wprost, nie wiem dlaczego. 

Przykład : weszłam do nowego środowiska. Nie zdążyłam nic powiedzieć o sobie - a nagle niemal każdy, gdy pytałam o kogoś czy jakieś sytuacje z naszego środowiska i wszyscy jakby zmówieni powiedzieli o A. :a, ona to jest taka i taka charakter taki i taki. Nic więcej nie wiem. O B. :Ona ma tu męża i nie mogła dostać innej pracy dlatego złożyła cv do nas. Szef ja lubił, dał jej premię kilka razy jak nikomu.

O C. Ta ma dziecko panieńskie z Niemcem, jest po rozwodzie

I tak dalej. Jak się okazało - te informacje były totalnie nie prawdziwe. Dało mi do myślenia gdy za którymś razem miałam jakąś sytuację w pracy/prywatnie  o której powiedziałam albo sami zauważyli i mówili : A/B/C mieli taka sytuację. Nie : tak, słyszę cie, A/B/C również miała taka sytuację, tylko na zasadzie  jakby nie wiedzieli i opowiadali o tamtej osobie a wszystkie fakty wyjęte z mojego życia. Dodatkowo to co mówili na temat tych ludzi nie było prawda. I co najlepsze gdy pytałam  osobę a/b/c  to potwierdzali

Jakby byli w zmowie. Po co? Czy naprawdę taki wspaniały zbieg okoliczności czy po prostu to są zwykle tchórze którzy chcieli osiągnąć nie wiem co? 

Pamietacie scenę z pretty woman z restauracji? Viviann nie wiedziała jak użyć sztućców o czym powiedziała Edwardowi. Chwilę później dziadek biznesmen powiedział do niej : Ja nie wiem jak użyć sztućców. I zaczął jeść ręka. Po co takie głupie gierki ktoś mi wyjaśni? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...