Skocz do zawartości
Forum

Jak myślicie czy po takim potraktowaniu zrobilo się im głupio?


Gość Izks

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego ale pewni ludzie z mojej pracy (postawieni wyżej) nie doceniali mnie. Niby byli dość mili, ale potrafili zignorować i okazać wyższość. Tu wyjaśniali, bez żadnych pytań z mojej strony najprostsze rzeczy. Czułam jakby uwłaczali mojej inteligencji. Nie raz  Zamówili jedzenie dla siebie a dla mnie nie (czasami psują się u nas automaty i jeżeli przebywa z nimi ktoś z działu księgowości fundują mu obiad,deser, mi nie). Innym dają napiwki bądź to co zostaje na plusie więc wyciągaja druga wypłatę. Wobec mnie nie byli hojni... 

Jedynie zapłacili za nadgodziny ale żadnych extra pieniędzy do tego.dla przykładu koleżanka tydzień wcześniej za 2 nadgodziny dostała 60 funtów (!) a ja za 2 godziny raptem 20.

Caly czas byłam miła, wykonywałam swoje obowiązki. Złożyłam wypowiedzenie - dali mi dobre referencje. Wiem że jedna z nich miała urodzony więc dałam jej prezent. Inni nie mogli w to uwierzyć bardzo się cieszyli i dziękowali. Myślicie ze glupio im się zrobiło? Czemu oni mnie tak traktowali skoro ostatecznie dali dobre referencje? Innym zaś średnie mimo lepszego traktowania. Nie kumam tego.. 

 

Izks

Odnośnik do komentarza

Witaj. Może to kwestia tego jak długo z nimi pracowałaś. Może coś w twoim zachowaniu uważali za zagrażające. Piszesz że dobrze pracowałaś i dali ci dobre referencje. Więc niczym innym bym się nie przejmowała skoro złożyłaś wypowiedzenia, oni nie chcieli cię zatrzymywać. Być może uważali że dobrze pracujesz jednak w jakiś sposób nie potrafili się z tobą dogadać. Być może uważali że tam nie pasujesz. Ale nie przez to jak pracujesz, tylko być może twoje zachowanie im nie pasowało. Może odbierali ciebie jako osobę która nie chce się integrować z nimi. Może oni tego nie chcieli. Nie wiadomo. Bywa różnie. W zależności  od rodzaju pracy trzeba mieć pewne cechy które pozwolą ci tam długi czas pracować ale też integrować się ze współpracownikami. Nie każdy lubi się integrować, mimo że jest świetnym pracownikiem. Z twojej strony bardzo ładnie zrobiłaś że dałaś prezent na urodziny, w sumie zostawiłaś na koniec po sobie dobre wrażenie. Może inni w to nie mogli uwierzyć bo jednak byli przekonani że to ty nie wychodzisz z jakąś inicjatywą aby się zakolegować, lepiej poznać. Róznie mogli ciebie odebrać. Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...