Skocz do zawartości
Forum

Nie umiem się przełamać do seksu z nim


Gość Olm

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wielu z was uzna mnie za nienormalna ale trudno. 

Ja mimo opinii sex bomby która może mieć każdego, czekałam na milosc. Spotkał a 3 w których się zakochałam ale minęło. Nigdy pochopnie nie podejmowałam bliskości z drugą osobą więc do dziś jestem "swięta dziewica ". Chciałabym mieć świętego chłopaka - z chęcią bym z nim zrobiła wszystko bez gumki, a tak.. Brzydzi mnie świadomość że był w innej, w jej wnętrzu, że ja mam robić loda, ok mogę nie robić ale co to za sex jak są ograniczenia??? 

Gdzie znaleźć atrakcyjnego fajnego faceta, porządnego, z silnym rkegoslupem moralnym (nawet rpzed sobą bo udawać rpzed kimś żadna sztuka

Odnośnik do komentarza

Ile masz lat? Trudno Ci będzie znaleźć takiego chłopaka, żeby to było powiązane z miłością i jeszcze z atrakcyjnością. Takiego to mogłaś wypatrywać od 16 lat, równolatka, tylko ciekawe czy by ta miłość przetrwała. 

Tu na forum prawiczków nie brakuje, tylko, że to nie wszystko, czego Tobie do szczęścia brakuje?

Druga sprawa, żaden nie będzie w stanie Ci udowodnić swojej "świętości", więc Twoje oczekiwania są nierealne. 

Odnośnik do komentarza
Gość Mowiszprawde

No dobra ile waszym zdaniem by taki seks trwał!? Bo ja myślę że zanim by się rozebrala to już by było po ptokacjh. 

Co ja tam wiem o miłości, nic taka romantyczna czekając na to że znów będę nsdtka z dzisiejszym myśleniem. 

A może i dobrze że nie ms szans bo by się yo zlr skończyło dla mnie, a TK sobie człek żyje pomarzy i tyle ????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...