Skocz do zawartości
Forum

Szokująca prawda o zachowaniu lasek


Gość Zadziolny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zadziolny

Pisałem wielokrotnie na wielu forach że dziewczyny odrzucają mnie z powodu wzrostu. Dziewczyny na forach odpisywały że problem istnieje w mojej głowie i że niscy mają powodzenie. Na portalu randkowym mam sporo polubień, ale po wysłaniu wiadomości do dziewczyny, ta wchodzi na mój profil i mnie ignoruje. Pewnie widząc niesatysfakcjonującą liczbę w rubryce wzrost od razu mnie skreśla. Niektóre odpiszą i rozmawiają ze mną kilka minut, a następnie wbijają na profil i przestają rozmawiać. Wniosek, chodzi o wzrost. Skoro tak to problem nie leży w mojej głowie tylko dziewczyny odrzucają niskich. Pisanie odpowiedzi że problem znajduje się jedynie w mojej głowie to ogromna niedorzeczność. Nie dość że ignorują niskich to wmawiają, że to nie z powodu niskiego wzrostu tylko bałaganu w głowie. Prawda jest inna. Mężczyźni nie odrzucają z powodu wyglądu tak dziewczyn jak one przez wzrost.

Odnośnik do komentarza
Gość Jacek-30_placek

Jak nie jestes biedakiem i stać Cię na więcej niż przeciętnego Polaka - znajdziesz laskę nawet jak nie masz 190 cm. Wystarczy kasa. Masę do teraz takich panienek (bo kobietami ciężko je nazwać), które na to lecą. Mam kumpla niezbyt wysokiego jak na faceta (176 cos koło tego), który nie narzeka na biedę - i chociaż ja mam te 180+, to obydwoje bez problemu znajdowalismy laski chętne zrobić loda. Jakos wzrostu nie widziały. Zapamiętaj jedno: PIENIĄDZE. To się liczy. Taki swiat.

Odnośnik do komentarza
Gość Jacek-30_placek

Imprezowaliśmy , gdzie się dało, to co napisałem w pierwszej poście przekłada się na wszystko: jak masz pieniądze, to w ogóle istniejesz. Zawsze większe możliwości, choćby skały srały. Ten, kto stwierdził kiedys tam, że pieniądze szczęście nie daja, chyba się zdrowo walnął kółkiem w czółko. Zawsze można sobie dodać pewności siebie, w życiu nie odejmowac sobie poczucia wlasnej wartosci, bo wzrost. To nie jest istotne. Trzeba umieć sie sprzedać, a są takie laski, ktore leca na to. Panie kochaja pieniadze i nie oszukujmy sie: dobrze wiedzieliśmy, ze te panienki nie kochają nas, tylko naszą kase, ale mozna bylo zaliczyć. Masz gadane? Pewnosc siebie i te sprawy? Czy raczej szara mysz pod miotla? Zawsze masz tez pixy, na tym geba mi sie nie zamykała, a pewnosc siebie rosla dodatkowo. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...