Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego tak rzadko mam ochotę na facetów?


Gość Uo9

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BógJestZły

Już Ci wyjaśniam. Jest coś takiego jak układ nagrody w mózgu i on się zużywa. Kobiety mają we współczesnych czasach taki przesyt dobrobytu i tak pompowane ego, wszystko na wyciągnięcie ręki, pokazuje im się ideałów w mediach, więc układ nagrody się na to wszystko uniewrazliwia. 

Ideał pokazywany w mediach, wysoki facet z kaloryferem, milioner etc. jest tak wałkowany, że mózg kobiet odbiera go jako przeciętnego. 

Kobiety oceniają ponad 80 procent facetów jako poniżej przeciętnej. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość Uo9 napisał:

Ogólnie to może miałam ochotę na 2 w całym życiu a mam 27 lat. Mowie szczerze. Do reszty czuje wstręt, są dla mnie tylko kolegami. 

Gość Uo9, to może mieć dużo wspólnego z tym jakie masz poczucie wartości, ale także ze stresem, tym czy były w przeszłosci jakieś traumy, z tym ze możesz czuć się nieatrakcyjna, moga to być zmiany hormonalne. Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Czujesz wstret do reszty. ponad tych dwoch? To faktycznie z Tobą cos nie tak. Jakbys napisala, ze oprocz tych dwoch reszta Ci jest obojetna i masz ich tylko za swoich kolegów to bym zrozumiala i pomysłałabym sobie, ze masz po prostu niskie libido. Ale skoro czujesz wstręt to drąz problem u psychologa, seksuologa, bo to nie jest raczej normalne.

Odnośnik do komentarza
Gość Kobieta1234
19 godzin temu, Gość BógJestZły napisał:

Już Ci wyjaśniam. Jest coś takiego jak układ nagrody w mózgu i on się zużywa. Kobiety mają we współczesnych czasach taki przesyt dobrobytu i tak pompowane ego, wszystko na wyciągnięcie ręki, pokazuje im się ideałów w mediach, więc układ nagrody się na to wszystko uniewrazliwia. 

Ideał pokazywany w mediach, wysoki facet z kaloryferem, milioner etc. jest tak wałkowany, że mózg kobiet odbiera go jako przeciętnego. 

Kobiety oceniają ponad 80 procent facetów jako poniżej przeciętnej.

Tak jakby media nie pokazywały ideału kobiet, jestes bardzo jednostronny.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość BógJestZły napisał:

Tak pokazują, ale facetom wmawia się, że to jest ideał poza ich zasięgiem, a laski wychowuje w przekonaniu, że nawet te szpetne są księżniczkami i zasługują na wszystko na tacy i adonisa, więc...

 

badum tsss ^^

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...