Skocz do zawartości
Forum

Czy to są normalne objawy?


Gość pogodynka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pogodynka

Czy moje objawy są normalne? Stosuje escitalopram Bluefish 1x2 na zaburzenia lękowe i w nocy miewam bardzo dużo snów. Wstaję niewyspana i jestem senna przez cały dzień. Oprócz tego raz dziennie w nocy stosuje lek który się nazywa Hydroxyzinum VP. Dzięki temu mogę normalnie zasnąć. Chciałabym się zapytać czy to ktoś z Was miewał to co ja, stosował te leki? I czy to w ogóle minie. Konsultowałam to z psychiatrą, ale ona mówiła, że większość pacjentów po tych lekach to ma. Mówiła też, że ten pierwszy lek mogę zwiększyć do 3 dawek, tylko, że na opakowaniu jest napisane, że max. 2 dawki można stosować. Komu wierzyć? 

Odnośnik do komentarza

Witaj pogodynka. Wszystko zależy od twoejgo stanu. Jeżeli cierpisz na bezsenność, lęki i dawka którą bierzesz jest za mała to psychiatra powinien ci podwyższyć leki ale nie od razu bo leki pschotropowe powinno się zwiekszac powoli. Jeżeli uważasz ze dawka jednego z leków może być za duża to powinnaś zapytać psychiatrę czy nie będziesz miała problemów po zwiekszeniu dawki do 3 dawek, czy nie lepiej zmienić lek na skuteczniejszy. Psychiatra powinien ci powiedziec jakie leki może ci przepisać i czy leki które bierzesz nawet po podwyższeniu dawki nie będą ze sobą w pewnym momencie kolidowały i jak twój organizm bedzie na nie reagowac. Zwiekszenie dawek jest wtedy kiedy mniejsza dawka już nie działa w naszym organizmie. Warto zapytać psychiatrę o tą zwiekszoną dawkę bo kazdy organizm działa na leki inaczej. Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...