Skocz do zawartości
Forum

Związek 20 latka z 15 latka


Gość Agula16

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agula16

Dzień dobry mam pytanie czy to jest normalne że rodzice 15 dziewczyny pozwalają na związek 25 z 20 latkiem 8 pozwalają mi zostawać n a noc. Syn powinien pisać naturę dla niej poszedł do pracy i się przeprowadził. Podbiera mi samochód i pieniądze raz nawt miał wypadek i nie poczuwa się do naprawy. Jak nie daje mu auta to 8 tak kombinuje żeby i niej być. A w końcu dziś powiedział że się do niej wyprowadza. Jak bym miała córkę 15 lat to w życiu bym nie pozwoliła na nocowanie chłopaka choćby i w osobnym pokoju z racji wieku chociażby. Mój syn jest chyba bardzo niedojrzały jeszcze emocjonalnie. 

Odnośnik do komentarza

No to zadzwoń do jej rodziców i powiedz żeby go pogonili ,a sama też bądź bardziej stanowcza wobec niego . To że się w sobie zakochali  to nic na to nie poradzisz, ale żeby robili co chcieli, to już przesada. 

Odnośnik do komentarza
Gość Agila 16

Do syna niestety nic nie dociera on twierdzi że śpi w innym pokoju ale codziennie i po co? Z rodzicami jej bym porozmawiała ale e nie wiem czy mnie nie pogonią i czy będą chcieli. Jakby miała chociaż 17 18 lat to co innego dla mnie to patologia jest żeby u 15 chłopak nocował i się nią spotykał moim kosztem. 

Odnośnik do komentarza

Najwidoczniej jest zgoda jej rodziców, choć pewnie wymuszona, mogła powiedzieć, że ucieknie z domu jak się nie zgodzą. 

Twój syn jest pełnoletni, więc tym bardziej nie masz na to wpływu. 

Pozostaje zaakceptować jego wybór, ale nie dopuszczaj do podbierania pieniędzy, żadne zakazy w tym wieku nie zadziałają, im bardziej będziesz przeciwna jego związkowi, tym on będzie trwalszy, dlatego pogódź się z tym dla swojego zdrowia psychicznego. 

10 godzin temu, Gość Agila 16 napisał:

on twierdzi że śpi w innym pokoju 

To należy między bajki włożyć. 

 

10 godzin temu, Gość Agila 16 napisał:

rodzicami jej bym porozmawiała ale e nie wiem czy mnie nie pogonią i czy będą chcieli.

Spokojnie bez wyrzutów mogłabyś porozmawiać, tylko to nic nie da, bo oni też na pewno nie są zadowoleni z tej sytuacji. Być może ta dziewczyna będzie Twoją synową i to w niedługim czasie jak będzie w ciąży, więc nie ma co palić mostów. 

Nasze dzieci, nasza krew, nasze wychowanie, więc jeśli mamy do nich pretensje to najpierw do siebie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...