Skocz do zawartości
Forum

Lustik


Gość brak pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość brak pracy

Dzień dobry , nie przypuszczałem że tutaj po latach zawitam . Sutuacja w której się teraz znalazłem rozbija mnie dzień po dniu . Od pół roku mam problem ze znaleznieniem pracy , o ile na początku roku były w mojej okolicy jakieś oferty to i tak były one na śmieciówkach albo na pół etatu . Obecnie sytuacja jest już dla mnie całkowicie druzgocąca ofert dziennie jest  dosłownie na palcach jednej ręki . Będąc na dwóch rozmowach przez okres dwóch miesięcy dowiedziałem się , że takich jak ja jest multum . Praca typu składanie kartonów za najniższa krajową oblegało według szefa firmy 40 osób i przez tydzień sprawdzał po dwie osoby . Składałem juz do wszystkich większych firm w regionie , sklepach spożywczych , stacje benzynowe , żadnego odzewu . Nie przypuszczałem , że nawet na zbieranie owoców nie będzie ofert. Jestem psychicznie przetrąconyy  moja samoocena już szoruje po dnie , nic nie sprawia mi przyjemności , zainteresowania wcale nic nie pomagają . Myślałem , że skoro tak jest to w urzędzie pracy podejme jakieś szkolenie . Nic z tego .  Prognozy są coraz gorsze mimo odmrażania rożnych sektorów gospodarki . Nie daje rady ... 

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans11

Część. Jak chcesz to podaj e-maila. Napiszę Ci propozycję pracy którą ja od 8 lat wykonuje, która kto wie..  może Ci by sie spodobała. Kiedyś wkręciłem w to jedną osobę z internetu i nie narzeka. Napiszę Ci to co proponuję, od Ciebie zależy czy będziesz zainteresowany. A co do tematu to tak to jest... Czysty kapitalizm i wolny rynek. Kiedyś zgłosiłem się do pracy jako pomoc kuchenna. Zmywanie naczyń, obieranie ziemniaków, itd. Poszedłem i po 2 godzinach szef kuchni mówi, że muszę się zbierać bo kolejna osoba właśnie przychodzi. Co się okazało?  Wzięli na próbę po kolei około 20 osób i wybrali pewnie tego co najwięcej zapier****ł bo do mnie już się nie odezwali. Tak to jest jak człowiek rzucał kamieniami w szkołę zamiast się uczyć i kształcić w porządnym kierunku. Człowiek dopiero w dorosłym życiu rozumie dawniejsze "gderanie" matek, ciotek i innych dziadków co gadali: "Ucz się człowieku ucz... bo będziesz popychadłem i nikim". I każde pokolenie ten sam błąd popełnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...