Skocz do zawartości
Forum

faceci sa naprawde popi...


Gość psms

Rekomendowane odpowiedzi

wiecznie narzekaja jakie kobiety są złe. a jak natrafiają na dobrą, porządna, bez przebiegu jak np ja...to puszczaja wolno, zamiast zabijac sie o mnie, bo przeciez rzadko sie takie osoby zdarzaja, a oni w ogole tego nie doceniaja...uczyc im sie nie chce, bo on juz chce sie cieszyc seksem a nie poswiecac czas na nauke, albo nie jestem wg nich  idealem urody wiec pa... 

pusci do kwadratu, nie zaluje w ogole ze sa ranieni, to nie sa ludzie

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans11

Nie wiem gdzie wy takich dziewczyny facetów szukacie. W ogóle to jest cekawostka bo tacy jak Ty autorko byś chciała to właśnie samotni którymi kobiety nie za bardzo się interesują.  U was w pokręconym świecie kobiet istnieje jeden paradoks...  w głębi chcecie faceta spokojnego, mądrego, nie chcącego iść do wyra już na wejściu, itd. A koniec końców lecicie na prymitywów bez horyzontów, a po czasie: "Jacy Ci faceci popi... i prymitywni, gdzie są ci porządni?". No i potem znowu do prymitywa kolejnego. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość psms napisał:

jak natrafiają na dobrą, porządna,

 

Godzinę temu, Gość psms napisał:

...to puszczaja wolno

 Bo faceci wolą zołzy? Jak który się w Tobie zakocha, nie puści?

Godzinę temu, Gość psms napisał:

pusci do kwadratu, nie zaluje w ogole ze sa ranieni, to nie sa ludzie

Przesadzasz... Dlaczego więc licealistki uganiają się za chłopakami... , taka fizjologia chłopców..., za szybko młodzież dojrzewa, powinno to być po 20 tym roku życia.

Zamiast narzekać lepiej, dopóki nie jesteś gotowa na związek, daj sobie spokój z chłopakami. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...