Skocz do zawartości
Forum

wybudzanie z przerazeniem


Gość Lena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od kilku lat miewam zaburzenia snu polegajace na tym ze budze sie w nocy z przerazeniem ze ktos moze znajdowac sie w domu. Moj maz pracuje na nocna zmiane wiec wiekszosc nocy jestem sama. Niewiele pamietam z tych wybudzen, zas wielokrotnie moj maz mi opowiada o rzeczach ktore robilam a ktorych kompletnie nie pamietam. Zazwyczaj jest to ten sam schemat, bardzo szybko zrywam sie z lozka i biegne do pomieszczenia obok gdyz wydaje mi sie ze ktos tam jest, wtedy moje serce zaczyna bic bardzo szybko i wiem ze bardzo sie boje w danym momencie. Moj maz mi opowiada ze gdy on wchodzi do pokoju a ja spie to nagle zrywam sie, siadam na lozku i pytam go kim on jest, on probuje mnie uspokoic i widzi ze jestem w danej chwili przerazona, a rano nic z tego nie pamietam. Od jakiegos czasu juz sie boje gdy zasypiam, musze miec zapalona lampke w pokoju oraz w pomieszczeniu obok tak by miec dobra widocznosc gdyz w innym przypadku gdy jest ciemno a ja sie w nocy budze wydaje mi sie ze ktos stoi, a to byla np. suszarka na pranie badz misio siedzacy na krzesle. Co to moze byc i co mam o tym wszystkim myslec? Blagam o pomoc! 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że są związane jest z zaburzeniami snu na tle lekowy , ale najlepiej będzie jak ufasz się do specjalisty.

Ja miałam dziś taką jazdę że śniło mi się że byłam u lekarza i on kazał mi rozpuścić włosy i ja przez sen zaczęłam to robić,  ale przebudziłem się nagłe i przestałam to robić. Rano gdy się obudziłam wiedziałam co robiłam przez sen i pamiętałaś wszystko.  Też się boję bo nie wiem co to było ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...