Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieja mezczyzni ktorzy potrafia zyc w celibacie z wyboru?


Gość meef

Rekomendowane odpowiedzi

albo gdy sie zakochaja bo ja mam wrazenie ze nie. Tu niby zakochani we mnie a okazuje sie ze pare dni mnie nie ma i nie poczekaja... musza sie przespac z inna. Stracilam wiare w facetow i sens zwiazkow.Zazdroszcze kobietom ktore znosza zdrady ja nie potrafie

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły

Pewnie tak, bo jest mnóstwo takich, którzy żyją z przymusu, bo kobiety mają dziś takie wymagania, że 1 procent facetów może w porywach im sprosta. Dużo jest facetów co mają po 40 i nigdy nie roochali. Oczywiście wy wybieracie nabuzowanych testosteronem prymitywów to wiadomo, że taki was zdradzi. 

Odnośnik do komentarza

a czy zakochany facet jest w stanie przeleciec inna? czy jednak to zadne zakochanie i tylko mu sie wydaje?

i apropo sexu jeszcze korzystajac z tego ze wypowiedziales sie jako wasz przedstawiciel .. o co chodzi z trojkatami ? na 2k+m jest zgoda,a na 2m+k nie.facet z ktorym sie spotykam jest wielce oburzony, podaje jakies dziwne powody, ale sadze ze to nie jest prawda.o co tu chodzi? u innych par tez to samo widzialam

Odnośnik do komentarza

poprostu mężczyzna nie ma statusu atrakcyjnej płci, dlatego wybiera sie kobiety, a wobec mężczyzn jest zawsze pogarda, nawet same kobiety patrzą i lajkują na kobiety

Będąc zakochany kiedyś, mimo że tylko internetowo dużo mniej myślałem o seksie, nawet z tą co sie zakochałem.

Odnośnik do komentarza

Facet wytrzyma może miesiąc max bez sexu, chyba że nie ma w około żadnej osoby z która może się przespać. Jeżeli sam z siebie nie chce uprawiać seksu to coś się dzieje z jego psychiką albo ze sprawami fizycznymi przez które nie może faktycznie seksu uprawiać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...