Skocz do zawartości
Forum

Czy wy też będziecie głosować na panią Kidawę Błońską?


Gość karl

Rekomendowane odpowiedzi

To wg mnie jedyna słuszna opcja, prawdziwa pani prezydent wszystkich Polaków, pełna ciepła i serdeczności i wreszcie myśląca o nas obywatelach, a nie o kasie jak obecna władza. Myślę, ze ona ma wygraną już zapewnioną. Będziecie na nią również głosować?

Odnośnik do komentarza
Gość beznadziej

nie chce obecnej władzy, betonizacja, budowania wszystkiego co popadnie, ekspansja człowieka na naturze, wykrzykiwanie haseł: szkoła, rodzina, Polska, wyznawanie prawa jak Boga, które ma nic wspólnego ze sprawiedliwością, jestem singlem i nienawidze was.

Odnośnik do komentarza

Przywracacie mi wiarę w człowieka, dobrze, ze w Polsce jest tylu mądrych ludzi, którzy widzą, co teraz robi rząd, gdy jest epidemia nawet, jak nam rząd w czasie epidemi sytuacje pogarsza. Koalicja zaproponowała, ze zasiłki na dzieci będą do 14 roku zycia, a nie do 8 roku. To wiele zmienić może, ponieważ wiele matek może wziąć wolne bez obaw o dziecko samo pozostawione w domu

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.03.2020 o 01:17, Gość Mateusz napisał:

Ja nie zamierzam, ludzie z tej partii mieli swoją szansę pokazać, że zależy im na Polakach, na kraju. Niestety bardzo mnie zawiedli A sam byłem początkowo baardzo pozytywnie na nich nastawiony. 

Jedna osoba nic nie zmieni jako pionek ale jako prezydent już tak. Fajnie jakby kobieta w końcu była prezydentem 

Odnośnik do komentarza

Wy sobie tu żartujecie i dobrze się a tymczasem w kraju dzieje się tragedia. Nie widzicie tego? Wyborów nie będzie w maju ponieważ zostaną przesunięte. Wszystko do tego zmierza. Poza tym to nie jest ważne. Ważne abyśmy opanowali ta epidemie jak najszybciej. Aby uratować ludzi i ich życie i zdrowie. Tylko to się powinno teraz liczyć. A wszelkie dyskusje na inny temat są niepoważne po prostu.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Jednorazowy

Jestem przeciwnikiem PIS-u, ale jak KO mogła wystawić tak słabą kandydatkę? Jak można aż tak nie rozumieć nastrojów społecznych i nie znać ani swoich zwolenników, ani swoich członków!? W tej sytuacji pozostaje jedynie Kosiniak-Kamysz: mądry, spokojny, opanowany, koncyliacyjny. I przystojny, a nie księżyc w pełni, Maliniak. 

Odnośnik do komentarza
Gość Też gość

Zgoda z opinią o Kosiniaku-Kamyszu ale on jako jedyny przywódca liczącej się  partii,odmówił wejścia w skład

wielkiej koalicji.Gdyby ta powstała,PiS byłby w ciemnej dziurze bo inaczej kształtowałby się układ sił politycznych. 

Dlatego na Kosiniaka-Kamysza nie zagłosuję,przynajmniej w pierwszej turze,druga tura jest sprawą oczywistą,każdy tylko nie Duda.

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły

Nie, ja głosuję tylko na kandydatów z konfederacji. Dość już było lewicy i socjalizmu w tym kraju. Głosować na KO zamiast PIS to tak jakby NIC NIE ZMIENIĆ. PO jest już spalone definitywnie, PIS, SLD to też, na lewicę nie ma co głosować, bo lewica zajmuje się głupotami i nie stworzy nam silnego państwa. Tylko ugrupowanie wolnorynkowe może nas uratować, dlatego w tych wyborach głosuję na Bosaka. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...