Skocz do zawartości
Forum

Zakochałem się co robić?? Pomocy


Gość Edi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisałem już temat ale nikt mi nie dał rad to znowu wszystko napiszę w jednym poście.

Więc tak, "zakochałem sie" w aktorce z Sex Education gra ona Meave, czyli chodzi mi o Emma Mackey

- Zaczęło się to po zakończeniu 2 sezonu serialu, po pierwszym nie miałem takich emocji, nie mogę się na niczym skupić, cały czas o niej myślę, wchodzę na Instagrama by popatrzeć na nią, czuję że jest coraz gorzej próbuje robić coś by odciąć się i zapomnieć ale nie da się. Dokładnie mam to od około 2 dni, nie mogę przez to spać, winie się że nie mam takiego życia by móc się z nią jakoś skontaktować czy też takiego by nie mieć wielu problemów jak teraz. Mam 16 lat, mam problemy lekkie z znajomymi również, na szczęście za 3 msc zmieniam szkołę, o moim problemie jeszcze z aktorką nic nie wie, czuję że zamykam się coraz bardziej, to jest coś co naprawdę mnie boli, nie potrafię o niej zapomniec, do tego dochodzą myśli o samobójstwie. Co polecacie ? Co mogę zrobić by zapomnieć, mam zaniedlugo ważne egzaminy i muszę się na nie nauczyć ale na dany moment mój mózg myśli tylko o niej, staram nie wchodzić się na jej ig ale niestety z negatywnym skutkiem 

Proszę pomóżcie, bo już sam nie daje rady :c

Odnośnik do komentarza

Postaraj sie myslec dlugoterminowo. Egzaminy sa Ci potrzebne. Kobieta... moze jeszcze nie w tym momencie. Zaczelabym od detoksu od mediow jeden lub dwa dni. Przygotuj w tym czasie materialy do nauki, wyspij sie i wyjdz na swieze powietrzre, poczytaj fajna ksiazke , pogadaj z Kims zyczliwym. Po 2 dniach daj sobie Limit na media 10 min rano I 10 wieczorem a poza tym ucz sie. Zobacz jak sie czujesz I czy potrzebujesz wizyty u lekarza czy psychologa. Powodzenia na egzaminach. Jesli nachodzic Cie beda mysli o kobiecie staraj sie he swiadomie odpedzic wmawiajac sobie ze masz wazniejsze rzeczy na glowie  

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gość Asia napisał:

Postaraj sie myslec dlugoterminowo. Egzaminy sa Ci potrzebne. Kobieta... moze jeszcze nie w tym momencie. Zaczelabym od detoksu od mediow jeden lub dwa dni. Przygotuj w tym czasie materialy do nauki, wyspij sie i wyjdz na swieze powietrzre, poczytaj fajna ksiazke , pogadaj z Kims zyczliwym. Po 2 dniach daj sobie Limit na media 10 min rano I 10 wieczorem a poza tym ucz sie. Zobacz jak sie czujesz I czy potrzebujesz wizyty u lekarza czy psychologa. Powodzenia na egzaminach. Jesli nachodzic Cie beda mysli o kobiecie staraj sie he swiadomie odpedzic wmawiajac sobie ze masz wazniejsze rzeczy na glowie  

Szczerze nie myślałem o przetrwanie być na mediach społecznych, raczej to średnio się uda gdyż mam pewne biznesowe sprawy na nich, miałem tak kiedyś, ale byłem mały nie pamiętam jak to minęło, poczytać fajna książkę czy coś innego, wsyzstko ok tylko myśli o niej mnie odrzucają od książki i czas mija bardzoooo wolno, postaram się z kimś pogadać, ale wątpię że znajdę taka osobę.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość Pannanikt napisał:

Nie wariuj i nie zakładaj kolejnych wątków Do psychologa leć

Nie wariuje aż tak, ale chcę być nauczony na te egzaminy, a to mi blokuje myśli i tylko o niej no praktycznie aby o niej, chce się tego jak najszybciej pozbyć, dzięki może się udam, ale to raczej jak będzie gorzej jeszcze

Odnośnik do komentarza

Ktoś ma jakieś rady jeszcze? Dostałem smsa od psychologa, żeby nie starać się o niej zapomnieć a po prostu unikać jej socialmedia, seriale, filmy w których bierze udział i normalnie działać mimo tych myśli to po jakimś czasie zapomnę 

Odnośnik do komentarza

Zadna osoba nie jest warta tego zeby sobie zycie marnowac. I w sensie takim ze nie mozesz sie skupic I w sensie rakim ze miewasz bardzo czarne mysli. Milosc motywuje do dzialania a jesli masz takie objawy to trzeba jakos z tym walczyc. Moze taki czesciowy detox by Ci zrobil dobrze. Wybierz rzeczy Ktore  lubisz robic ale takie co z social media no nie maja nic wspolnego I wypelnij nimi czas. Wyspij sie dobrze.  Podziekuj komus Komu jestes za cos wdzieczny. Odezwij sie do osoby  do ktorej dawno sie nie odzywales, Zrob cos nowego czego jeszcze nie robiles pomedytuj I zrezygnuj z kawy I powodzenia. Kazdy ma gorsze okresy miesiace czasem nawet lata . Nie jestes Sam. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Asia napisał:

Zadna osoba nie jest warta tego zeby sobie zycie marnowac. I w sensie takim ze nie mozesz sie skupic I w sensie rakim ze miewasz bardzo czarne mysli. Milosc motywuje do dzialania a jesli masz takie objawy to trzeba jakos z tym walczyc. Moze taki czesciowy detox by Ci zrobil dobrze. Wybierz rzeczy Ktore  lubisz robic ale takie co z social media no nie maja nic wspolnego I wypelnij nimi czas. Wyspij sie dobrze.  Podziekuj komus Komu jestes za cos wdzieczny. Odezwij sie do osoby  do ktorej dawno sie nie odzywales, Zrob cos nowego czego jeszcze nie robiles pomedytuj I zrezygnuj z kawy I powodzenia. Kazdy ma gorsze okresy miesiace czasem nawet lata . Nie jestes Sam. 

Życia sobie marnować nie chce, nie mam zamiaru dążyć by poznać tę osobę, bo i tak byłoby bez sensu Conajmniej dwa różne języki, odległość, sława itp. bardziej mi chodzi, że większość czasu myślę o tej osobie i przez to nie mam zdrowego rozsądku bardziej się denerwuje, nie mogę zapamiętać jak się uczę + nie chce mi się nic robić tylko myśleć, bardziej chce się pozbyć tego niż dążyć poznać tę osobę bo i tak to nierealne Conajmniej ze względu na mój wiek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...