Skocz do zawartości
Forum

Mój brat cioteczny dziwnie na mnie patrzy, gdy zakładam sukienki


Gość Ola Fasola

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ola Fasola

 

To jest mój brat cioteczny z którym miałam kontakt od wczesnego dziecinstwa.Co prawda jest starszy ale bawilismy sie razem, spedzalismy wakacje razem i chodzilismy do tej samej szkoly.Moze ten kontakt nie byl zazyly ale byl.Potem 3 lata brak kontaktu bo wyjechalam na studia za granicę.

I ostatnio zmienilam styl. Zaczęłam nosic sukienki, szpilki, rozpuszczone włosy pofalowane lub proste blond, lekki makijaż. I widzę jak się na mnie patrzy - maślane oczy, siada w rozkroku na kilometr,chce się przytulać i mieć ze mną ciągły kontakt. Powiedziałam to jego bratu, opieprzyl go a ten powiedział że ma się nie wtracac wiec sprawa poszla dalej-do naszych rodziców; oni ,matka zwłaszcza,tłumaczyli mu że tak nie może robić a on powiedział że nie interesuje go to, ze się zakochał (choć nie wiem czy to ostatnie to prawda,bo jego brat lubi kłamac)

Co robić?

Odnośnik do komentarza

Twoje pytanie ma jakby to powiedzieć dość jednoznaczną odpowiedź. Jeżeli nie chcesz mieć dzieci, które mają po sześć paluszków dłoni lub stóp. Ale może to tylko dla mnie takie oczywiste, albo może postrzegam to zbyt płytko i prostacko. Mam propozycję: czy możesz najpierw sama napisać, jakie możliwości dalszego postępowania względem brata bierzesz pod uwagę?

Odnośnik do komentarza

A co się robi, jak startuje do ciebie chłopak, który ma u ciebie zero szans, i wiesz na pewno, że nigdy nie będzie miał ich więcej? 

Brat nie brat, traktowanie jest takie samo. Brat na własne życzenie wyszedł z roli brata, więc przywileje przysługujące relacjom między bliskimi w rodzinie automatycznie stracił. Teraz jest jak każdy innych chłopak. Głupio, że nikt mu nie powiedział, ale to nie twoja wina. Dobrze byłoby, żeby to do niego dotarło jak najszybciej. Jak go odpowiednio chłodno będziesz traktowała, to z czasem dotrze. Nie rób z tego tajemnicy w rodzinie. Przeciwnie, za każdym razem, kiedy on znów przekroczy granice relacji brat-siostra, powiedz co o tym myślisz głośno, tak żeby inni słyszeli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...