Skocz do zawartości
Forum

Moj facet ciagle mowi o swojej przybranej siostrze!!


Gość stick

Rekomendowane odpowiedzi

juz tak sie dzis wkurzylam ze musialam to napisac- co wy o tym sadzicie??? bo mnie ku.rvica strzela.. ja o nic nie pytam a on ciagle mowi.. co ona zrobila,co powiedziala i to nie tylko na zasadzie skojarzenia podobnej sytuacji, tylko on jawnie zaczyna temat o niej i wszystko mi mowi jaka jest, co lubi, jak wyglada, jakies aktualne i przeszle sprawy nawet to w jaki sposob chodzi czy je. ona mu chyba imponuje tym,ze jest super madra, nauke łapie w lot i jest taka troche przebojowa a do tego śliczna-tego nie da sie ukryc,ona bez makijazu i w worku na smieci bylaby miss

spotykamy sie a on pol randki o niej przegada..zaczelam byc zazdrosna i zaczelam ja nasladowac zeby jej dorownac i byl cicho ale on wciaz o niej gada...z tego co wiem to do ex tez tak robil i nawet dziewczyn z ktorymi sie umawial i ponoc wiekszosc go nie chciala m.in z tego powodu...no bo powiedzcie sami wy odpowiadacie zdawkowo,nie okazujecie zainteresowania tematem a nawet mowicie ze ok nie interesuje mnie to a on dalej... jak jestesmy z nia razem to on zachowuje sie normalnie ale jego wujek powiedzial mi, ze  oni tak robia oficjalnie a iles razy kuzynostwo ich przylapalo jak sie przytulali w pokoju albo ktos przejrzal jej telefon, chyba jej ojciec i okazalo sie ze on do niej wypisuje caly czas i to nie byle co , bo mowi jej np.zawsze mysle i bede myslal o tobie ,jestes najpiekniejsza ,chcialbym cie miec obok siebie caly czas ..ponoc byla afera ale oni sa z innej matki..wiec takie polrodzenstwo.

Odnośnik do komentarza

Chciałabym być tą którą on postawi wyżej. To trwa już sporo lat, ale może czas by się ogarnął, w koncu ma 30 lat

Zawsze miałam jakieś dziwne ambicje żeby zmieniać świat ,ludzi. Bardzo go kocham - jest uczuciowym,ciepłym i spontanicznym chłopakiem - tego w Polsce się nie znajdzie łatwo

Odnośnik do komentarza

Też sądzę,że to dziwne a on patrzy na mnie jak na idiotkę i mówi: a co, już nie mogę być miły dla siostry?Nie mogę jej przytulić?Cieszyć z jej sukcesów? Owszem może, ale nie w takim stopniu,ale on tego nie rozumie.Ja już sama też się pogubiłam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...