Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić ze wscibskimi i wrednymi krewnymi?


Gość Anna sks

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągle mi psują nerwy. Matka ślepo wierzy we wróżki więc mimo braku mojej zgody dowiaduje się Przez wrozke co u mnie podobnie wscibska kuzynka i potem rozgaduja innym nawet jeśli jest to nieprawda a czasem to są ponizajace rzeczy.

Gdy dowiedzą się czegoś, z kim np. Kręcę to wypisują do tego faceta i stawiają mnie w złym świetle (nikt nie jest idealny ale po co mówić rzeczy które mogą mnie ośmieszac?) one chyba udają że problemu nie widzą, matka mówi :a co wstydzisz się tego czy tamtego? Z głupim usmiechem

Albo inni krewni wiedzą, że interesuje się czymś czy kształce to specjalnie wypytuja i próbują mnie złapać na błędzie, pomylce żeby potem obgadać a to taka patologia że szok.. Ja im nic złego nie zrobiłam. Najgorzej ojciec - ode mnie żąda szacunku itd a sam go nie chce dać bo uważa że nie musi, nawet jak wyjechałam to dowiedzieli się gdzie i w zakładzie już wszystko o mnie wiedzieli.
Nie mogę ich słuchać wiec unikam ich towarzystwa, wiecznie krytykują innych, wiecznie są niezadowoleni i ostrożni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...