Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego on mnie tak traktuje ?


Gość gosckafe

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem na 100% ze fascynuje sie mna i to dosc dlugo bo pare lat juz ..mamy wspolnych znajomych i mowia mi to.. jego była powiedziala ze ciagle o mnie mówił i chcial zeby zachowywala sie jak ja.. chore ale tez swiadczy o czyms.. po 3 latach zlitowalam sie i chcialam go poznac..on nie wie,ze ja wiem to wszystko od ludzi.. ale potrafi znienacka wypalic nawet nie w klotni,ale w zarcie niby cos jakby dawal do zrozumienia,ze nie jestem atrakcyjna czy wartosciowa.. albo,ze nie jestem jedyna wiec bez zalu zerwie kontakt.. o co mu chodzi ? pisze czesto,oficjalnie tez pokazuje jakby byl zauroczony mną, a czasem takie cos..nie wiem co myslec o nim

Odnośnik do komentarza

OnkaY masz po części rację . Może źle napisałam.Już zwróciłam mu uwagę, powiedział że zartował ,ale upierałam się i przeprosił . Ja też sobie z niego żartowałam, ale nie aż w taki sposób.Wcześniej w żartach mówił że mnie kocha itd., nic przykrego. Dobrze wie, że nie ma szans i to tylko koleżenska znajomość, więc to nie jest gra ,to nie on mnie zwodzi. Może ja początkowo ,ale szybko powiedziałam ,że nie chcę nic od niego, a on pokazywał zauroczenie i wciąż to robi, a znajomi też nie są z tych którzy by mnie oszukali

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...