Skocz do zawartości
Forum

Urodziny


Gość Mmmmm24

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro są urodziny jest mi przykro powli tracę rodzinę wiem że powinienem postawić na swoim nie może być tak żeby mnie szantazowala mamay nie bedzie przed ślubem jakiś czas nie byliśmy razem mam alimenty teściowa utrudniała mi kontakty z dzieckiem mam zasadzone kontakty z dzieckiem bardzo kocham swoje dziecko boje się ze będą mi utrudniać kontakt zastanawiam się czy to małrzenstwo ma sens.

Odnośnik do komentarza

Ale żona nie może sobie tak po prostu wyjechać i zabrać dziecko, które ma oboje rodziców Możesz założyć w sądzie sprawę o utrudnianie kontaktów z dzieckiem jeśli się wyprowadzi i nie powie gdzie Broń siebie, przecież to też twój syn i chcesz brać udział w jego wychowaniu, prawda? Powiedz żonie, że wcale nie musi na Ciebie patrzeć ale jesteś ojcem i nie pozwalasz się tak traktować A jeśli całkiem żona chce zerwać kontakty to musi się najpierw rozwiezc i się przy tym wytłumaczyć przed sądem dlaczego Tam też opowie cała tą sprawę z prezentem, ciekawe jak sąd się do tego ustosunkuje... Nie bój się, walcz o to, żeby nie stracić kontaktu z dzieckiem Póki nie macie rozwodu masz takie same prawa w tym związku jak ona

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...