Skocz do zawartości
Forum

Dezorientacja problem z funkcjonowaniem


Gość Patrykkk29

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patrykkk29

Witam kiedyś leczyłem się na depresję i wiem jaka to paskudna choroba i jak się w tym czasie czułem na chwilę obecną jestem zdrowy ale mojej głowie jest gonitwa myśli stres oraz brak snu. Mianowicie nie mogę przeczytać żadnej książki bo podczas czytania myślę o czymś innym i odkładam książkę nawet lubiłem oglądać różne seriale ale też nie mogę żadnego oglądnąć bo w głowie mam myśli jakie np ciekawe co jutro w pracy bd robił a może bym coś zjadł a może pranie bym sb nastawil albo kurcze albo sb chwilę poleżę i zaraz to zrobię do pracy chodziłem kiedyś z zapałem a teraz idę by odbebnic 8 godzin w pracy czasami mój przełożony mówi żebym coś zrobił mówię ok a po chwili zapominam co chciał nie raz mu coś zgłaszam a myślę o czymś innym i zapominam co chciałem mu powiedzieć kiedyś moja pasja było wedkarstwo lubiłem cały dzień spędzać nad wodą a teraz pełen zapału jadę na ryby a za chwilę wracam do domu bo się denerwuje bo nic nie mogę złapać każdy mi mówi co ja jestem taki zdezorientowany nie wiem dochodzą jeszcze jakieś tiki typu jadę samochodem i zamiast patrzeć na drogę to co chwilę spoglądam na np fotel pasażera i co chwilę poprawiam nakrycie na fotel bo mnie denerwuje że źle jest ułożony na fotelu kurcze i często zamiast coś zrobić to co chwilę jakąś ważna sprawę przekładam na później pomocy

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł_89

Cześć Patryk! Słuchaj, podałbyś może e-maila do siebie? Gdy przeczytałem co napisałeś to jakbym siebie przeczytał. Właśnie o tym ostatnimi czasy bardzo myślałem co się dzieje ze mną mimo że to już tak mam od długiego czasu. Dokładnie tak jak piszesz, ja nie mogę skoncentrować się na jednej rzeczy bo zaraz odpływam myślami do czegoś innego. Poczytam np. książkę 5 minut i zaraz muszę robić coś innego. To tylko przykład bo tak jest z większością rzeczy. Pytanie tylko jak z tym walczyć? Póki co nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...