Skocz do zawartości
Forum

Interpretacja ciągu snów


Gość Człowiek sen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Człowiek sen

Witam!
Czy ktoś pomógłby mi zinterpretować co dzieje się w mojej głowie w nocy i co chce mi przekazać podświadomość? Nie zważam nawet, że budzę się z krzykiem przez niektóre. Sny w kolejności:
1. Moja dziewczyna i ja w trakcie czynności seksualnych.
2. Rozłąka z moją dziewczyną, wywołana tym, że ktoś mnie porwał na wakacjach w Egipcie, że nigdy więcej się nie zobaczymy - tutaj obudziłem się płacząc
3. Zdrada z udziałem mojej byłej - przytulaliśmy się do siebie
4. Z dziwnych powodów śnił mi się obóz koncentracyjny.
5. Rozłąka z moją dziewczyną, ale na planie trochę innych wydarzeń - przyszło tornado i nas rozdzieliło, zabrało mnie w z wagonem pociągu - obudziłem się płacząc.
Naprawdę, nie mam pojęcia co się dzieje, nie jestem w stanie sobie zobrazować nawet niczego. Czy jest tutaj osoba, która byłaby w stanie podpowiedzieć?
Okresowo wcześniej, przed tym seansem, zdarzały się podobne sny pojedynczo.
Z moją dziewczyną układa się wszystko dobrze, rozumiemy się i rozmawia się idealnie ale ostatnio łapie nas monotonia z powodu braku wspólnych zainteresowań (prawdopodobnie za mało jeszcze siebie znamy i za mało mamy wspólnych przeżyć, ale to kwestia czasu)
Z byłą miałem bardzo długie, męczące zerwanie, po krótkim związku, w trakcie którego musiałem być na terapii u psychologa, płakałem całymi dniami początkowo, później próbowałem naprawić to dwa razy a ona grała na moich uczuciach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...