Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego jest zazdrosny?


Gość minkili

Rekomendowane odpowiedzi

Gość minkili

Mam kolege z ktorym nigdy mnie nic nie łączyło.Mamy podobne charaktery więc lubie z nim przebywać,pożartować.Zawsze mam troche lepszy humor.Mozna nawet powiedziec,ze traktuje go jak brata.On niby tez traktuje mnie normalnie, mowi mi o innych kolezankach z ktorymi sie umawia, ale gdy wie,ze ja ze swoim to zawsze traci humor, czasem ponuro zartuje ,jest zazdrosny ze sypiam ze swoim chlopakiem, kiedys powiedzial ze chcialby byc nim a mowi ze nic nie czuje..to co w takim razie??moze zazdrosc taka ogolna,ze on nie ma nikogo do sexu a ja mam?

Odnośnik do komentarza

No to chyba proste, zakochany jest potajemnie i nieszczęśliwie i nie chce się do tego przyznać, bo złamałby ustalone między Wami zasady, ucierpiałaby jego duma i/albo np boi się że jak Ci to wyzna to wystraszysz się i zerwiesz z nim kontakt, a co bardziej prawdopodobne - poczuje się poniżony bo wie że bez wzajemności.
Jak wiesz że podoba się jakiejś Twojej koleżance to mu o tym powiedz :-)
Miałem tak kiedyś, podkochiwałem się w koleżance ze studiów, jak powiedziała że jest w ciąży i będzie brać ślub to poczułem jakby spadła na mnie lawina kamieni :-D
Musiało to być aż widać bo zapytała no co a ja że zaskoczony cholernie jestem bo niedawno mówiłaś że nie za tęgo się układa. Ale myślę że i tak wiedziała o co kaman :-D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...