Skocz do zawartości
Forum

chad a sen


Gość czuje boli

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czuje boli

hejka, podejrzewam, że mam coś na pograniczu chadu i zaburzeń schizoafektywnych. przez większość czasu mam stany mieszane polegające na jednoczesnym występowaniu myśli depresyjnych i samobójczych, oraz wewnętrznego rozdygotania i uczucia, że mnie "nosi". to wygląda tak, że z deprechy mam te myśli i "lenia", choć to tylko w cudzysłowie leń, bo to taka wszechogarniająca niemoc i niechęć do działania przy jednoczesnym pobudzeniu, które jest typowe dla manii. okresowo mam też objawy wytwórcze pod postacią omamów i urojeń o niewielkim nasileniu. z manii mam taką jedną przypadłość jeszcze że wydaję kasę na pierdoły. wczoraj wydałem ostatnie pieniądze na plik mp3 muzyką, teraz jestem bez kasy i jakoś mało mnie to boli, że nie mam za co żyć. ważne, że jest muza.ale ja chciałem zapytać konkretnie o to czy podczas stanów mieszanych sen jest bardziej ze strony manii czy bardziej depresyjny przerywany? ja biorę końskie dawki leków depakiny i rispoleptu, i ciągle czuję taki wewnętrzny dygot i raz euforię raz myśli samobójcze, a sen ponad normę, jakaś hipersomnia czy coś takiego , bo potrafię kilkanaście godzin spać i wstaję padnięty. czy to wina leków, czy stanu mieszanego? ma ktoś z was podobnie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...