Skocz do zawartości
Forum

Zanik potrzeb seksualnych, czy to przez jego zdradę?


Gość kornelia36

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kornelia36

Jestem w związku 6 lat, od roku mój partner pracuje za granica. Nigdy nie miałam problemów z życiem seksualnym, moge powiedzieć, że byłam wręcz wulkanem seksu, mogłam kochac się kilka razy dziennie, łatwo się podniecałam. Od miesiąca w sprawach seksu zmieniłam się o 180 stopni. Zupełnie zatraciłam potrzeby seksualne, nie potreafię się podniecić, nie mam potrzeb seksualnych. Tak się zastanawiam, czy nie przyczynił się do tego incydent sprzed kilku miesięcy. Otóż mój partner za granicą po alkoholu uprawiał seks oralny z jakąś młodą dziewczyną. Dowiedziałam się o tym tak ponad miesiąc temu od jego kolegi z mieszkania, który zna mnie i postanowił mi to powiedzieć, bo czuł się nie w porządku z tym. Mój partner przyznał się, ale powiedział, ze był to jedyny incydent, prosił o wybaczenie. Jesteśmy razem nadal, choć czuję niechęć w stosunku do niego, przestał mi być bliski, za granica wziął urlop, wybaczyłam, ale on zupełnie przestał mnie pociągać, a na domiar złego ja już w ogóle nie mam potrzeb seksualnych nie tylko w stosunku do niego, ale ogólnie nie czuję nic, nie potrafię sie pobudzić nawet sama. Czy moja psychika po tej zdradzie mogła całkowicie zablokować mi sferę seksualną? Zupełnie zniszczyć libido?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...