Skocz do zawartości
Forum

Chłopak mówi innym że jest singlem


Gość Anota222

Rekomendowane odpowiedzi

Mój chłopak w pracy mówi że jest singlem dla innych dziewczyn które go o to pytają. Twierdzi że to nie ich sprawa i że nie będzie im się tłumaczył z życia prywatnego. Jednak ja uważam że to nie w porządku. Jest mi przykro bo o ile rzeczywiście nie lubi gadać o swoich prywatnych sprawach, o tyle powiedzenie że ma się dziewczynę nie jest chyba jakaś spowiedzia czy zwierzaniem się że swoich osobistych problemów.

Odnośnik do komentarza

Zachowanie Pani chłopaka faktycznie jest dosyć zaskakujące. Próbowała z nim Pani porozmawiać w tej sprawie? Może zasugerować, że przeszkadza Pani jego zachowanie? Być może on wcale nie ma złych intencji. Z drugiej jednak strony takie zachowanie może wzbudzić podejrzenia, więc może warto sobie jak najwcześniej wyjaśnić wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Z normalnego punktu widzenia nic w postępowaniu tego chłopca nie ma złego. Po pierwsze być dziewczyną czy kobietą to rzecz naturalna teraz kwestia przynależności czy własności do kogoś? Tak się czujesz że należysz do niego czy odwrotnie? Myślę że umowa ślubna może dopiero takie problemy weryfikować. A tak jesteście wolnymi ludźmi bez zobowiązań i przysięg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...