Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zazdroszczę ludziom, którzy mniej robią, a więcej zarabiają


Gość Ostatni frajer

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ostatni frajer

Jestem jedną z najbiedniejszych osób w swojej okolicy, a przy tym pracuję najwięcej i to na czterobrygadówce. Dzieje się tak dlatego, że mieszkam w małym mieście przy granicy z Niemcami i tutaj roi się od osób bardzo bogatych, którzy dorabają się na przekrętach. Mediana zarobków to u nas 5000 i drugie tyle na czarno. Jesteśmy przy granicy i jest tu pełno krętaczy i panów z "łbem na karku" którzy żyją z przekrętów, przemytu, sprowadzania aut z Niemiec i kręcenia liczników, a potem opychania frajerom, dużo ludzi, którzy uczciwie pracują dojeżdża do Niemiec do pracy z naszej miejscowości, a potem wraca tu do domu i mają 5500-10000 miesięcznie. Na okolicznych wioskach są pobudowane domy przez młodych chłopaczków po 24-30 lat, gdzie trzy czarne audice potrafią stać pod domem. Wszystko z przemytu, przekrętów i opychania bitych, kręconych samochodów, albo wywożenia papierosow do Niemiec. Często oni nie mają matury. Jak ktoś pracuje na miejscu, a nie w Niemczech to tylko dlatego, że ma tutaj dobrą posadkę za grube pieniądze. Część idzie do polityki, na radnych itd., żeby tylko mieć dodatkowa kasę za opieprzanie się. A ja jako jedyny frajer tyram tu w zwykłej pracy za 3000 na czterobrygadówce i przyznaję uczciwie, że mnie to wykańcza i zazdrość mi ściska doopę, bo oni dorabiają się w kilka miesięcy tego na co ja muszę kilka lat pracować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...