Skocz do zawartości
Forum

Lek Paxtin i skutek uboczny?


Gość Dave699

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem. Psychiatra przepisał mi dwa inne leki który nie pomagały mi w ogóle na moją nerwice lękową i agorafobi, natomiast w końcu pojawił się Paxtin który mi pomaga. Jednak mam problem (chyba) z jego skutkiem ubocznym bo mogę spać 24/7. Kiedyś chodziłem spać mniej więcej około 23-24 a teraz czasami przed 22 i dalej jestem niewyspany. Potrafię rano wstać, zjeść śniadanie i znów się położyć. Ogólnie potrafię spać cały dzień. Gdziekolwiek jestem szukam tylko okazji aby się położyć. Jest to bardzo uciążliwe bo moja żona już dziwnie na to wszystko patrzy i nie tylko ona. Czy ktoś również miał taki problem i jakoś go rozwiązał?

Odnośnik do komentarza

Brałam kiedyś ten lek na depresję i faktycznie... Również byłam bardzo senna, też dużo spałam, poza tym stałam się obojętna. Ogólnie źle wspominam paroksetynę. Jak rozwiązałam ten problem? Przestałam to brać.

Możesz zmienić lek, szukać dalej, może coś innego pomoże, a nie będzie powodowało tak ogromnej senności.
Albo kontynuować przyjmowanie leku, skoro Tobie pomaga. Próbować zwalczać senność. Nie wiem jak długo już to bierzesz? Może po jakimś czasie skutki uboczne ustąpią lub chociaż złagodnieją. Na pewno powiedz o tym wszystkim lekarzowi i jego zapytaj co można z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...