Skocz do zawartości
Forum

Czy powinnam porozmawiać o tym z psychologiem?


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Raz na jakiś czas podczas gorszego dnia lub sytuacji gdzie wracam myślami do przeszłości nachodzą mnie tak jakby ataki paniki ale niezupełnie, czuje się coraz mniejsza czuje jakby wszystko mi przenikało przed oczami, odczuwam strach i chce zatrzymać czas, robi mi się często niedobrze i czuje się nieswojo. Mam wrażenie że zaraz zwariuje i zacznę czymś rzucać lub krzyczeć. Czuje się jakby ktoś mnie torturował i zamykał w małym pudle pokazywał wszystko co było dobre ale w złej perspektywie. Wtedy mam uczucie jakbym chciała sobie coś za to zrobić, przestać istnieć. Czy to może być coś poważnego? Porozmawiać o tym z psychologiem?

Odnośnik do komentarza

~no więc tak
Z mojej strony radzę uważać na psychologów, bo nie każdy podchodzi do sprawy profesjonalnie

No właśnie, ja też wykonuję swoją robotę na od...l się... :D
Kolego, psycholog to zwykły człowiek i tak jak każdy ma swoje podejście do pracy. Jeden doradzi dobrze, drugi nie. Dla tego warto czsami zmieniać jednego na innego. Lub rozmawiać o swoich uczuciach, o tym, jak można wspólnie rozwiązywać swój własny problem. Trzeba też pamiętać, że psycholog nie jest zobowiązany rozwiązywać twoje problemy, tylko pokierować, by to właśnie ty rozwiązywał swoje problemy na swój w miarę dobrze dobrany sposób. I miał z kim podzielić się swoim sukcesem, oprócz swoich znajomych, czy rodziny. Którym nie wszystko możesz powiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...