Skocz do zawartości
Forum

Co sadzicie o chlopaku i jego zachowaniu ?


Gość kameleonnn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kameleonnn

Poznalam kogos. Widzielismy sie raz, czasem dzwonimy do siebie albo piszemy,ale wlaśnie...czasami,bo ja nie widze sensu.
On inicjuje kontakt,ale rozmawia jakby nie mial chęci.Odpowiada na pytania,ale nie rozwija tematu,rzadko pyta o cokolwiek - choć daje mu mnóstwo okazji;
Nie żartuje ze mną.
Mówi, że tak już ma,albo wymysla, że np.nie lubi pisac, wiec dzwonie,a przez telefon jest to samo. Mówię - bądz sobą, a on odpowiada, że przecież jest soba.I jak tu rozmawiać?

Z drugiej strony,robi wszystko o co go poproszę,spełnia moje zachcianki,czasami mi powie jakiś komplement,ale rzadko.Na wszystko sie zgadza, naśladuje mnie-co lubię ja to lubi on, ściągnął moją gadkę,robi wszystko w ten sam sposób co ja.Dostosowuje sie do mojego ideału faceta, choc wcale nie chce go zmieniac.Ma zawsze taki humor jak ja.
Wiem, że zawsze bedzie mial takie samo zdanie,co bym nie powiedziala - odpowiada " Ja tez". Nawet jesli zmienie zdanie 5 razy w ciągu godziny.

Ostatnio sie z niego nabijałam,ze zachowuje sie jak pies-posłuszny,bez własnego zdania,a on...zaczął sie śmiać razem ze mną.

Normalnie jest wesoły, wygadany,lubi zartowac. Jest wylewny. Wiem to na 100%.Jedyne co, to powiedzial mi w rewanżu chyba, że tęskni, ja mu to powiedzialam pierwsza.
Nie mam pojęcia czy on mnie lubi czy przeciwnie?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli naśladuje Cię we wszystkim i stara się upodobnić do Twojego ideału mężczyzny to znaczy, że zależy mu na Tobie. Widać jedynie, że nie bardzo wie jak to okazać w praktyce, co może świadczyć o mniejszym doświadczeniu z kobietami i tak trochę dziubie to tu to tam. Jeśli dobrze się czujesz w jego towarzystwie to postaraj się spokojnie troszkę przejąć stery jednocześnie pokazując mu jak może ,,zahaczyć" dany temat, tak by nie myślał, że może się zblazni przed Tobą jak o to czy tamto pokryta czy też zrobi.. Nie mów ,,bądź sobą", bo żadna osoba sobą nie jest jak ktoś jej się podoba, to naturalne. Poza tym na tym tekście nic nie zbuduje się, pobawcie się we wzajemne odkrywanie swoich charakterów. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że zachowanie Twojego chłopaka może wynikać z faktu, że mu zależy. Początki związku często nie są łatwe. Istnieje możliwość, że chłopak nie czuje się przy Tobie jeszcze w pełni swobodnie, chce zbudować jakiś obraz, być przy tym atrakcyjny. Brak rozmowy z kolei może nie wynikać z braku chęci, ale po prostu z trudności w znalezieniu odpowiedniego tematu. Może powinniście po prostu dać sobie więcej czasu, lepiej się poznać i wraz z upływem czasu będzie Wam łatwiej dogadać się w różnych kwestiach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...