Skocz do zawartości
Forum

Mam problemy z samym sobą


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu w swoim zyciu borykam sie z problemami z samym soba, zaczynało sie niewinnie nawet nie mysallem o tym ze to jakies zaburzenia psychiczne ale jednak... jako ze mam problem z mówieniem w ogole o tym wiec może po prostu wypisze tu to co sie u mnie dzieje... mam bezsennosc kotra występuje w epizodach i nie trwa raczej dluzej niz dwa tygodnie po czym potrafi znow powrócić i tak w kółko do tego często dochodzi paraliz senny.. osotatnio myślałem ze sie udusze. Od długiego czasu około pół roku mam mocno obniżony nastrój, w każdy dzien czuje sie okropnie brak chęci do zycia ciągły smutek i brak sił, wyjscie z lozka i do ludzi jest problemem jestem ciegle senny i słaby zdarza mi sie tez samookaleczanie gdy poczucie smutku i beznadzieji sie nasila. Występują roweniz okresy apatii. Do najgorszego co mnie spotyka zaliczają sie napady lęku... najczesciej w nocy lub przy zwiększonym stresie. Czuje wtedy strach robi mi sie zimno lub goroco wszytko wydaje sie złe i straszne oraz drża mi rece nie moge także wtedy normalnie oddychac... mam 16 lat i już dalej tak nie moge co moge z tym zrobic ? Czy powinienem udac sie do poradnii zdrowia psychicznego ? Czy dostane jakies leki które mi pomogą ? Martwie sie i nie chce tak dalej zyc. Prosze o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

A czy nie jest tak, że Twoje problemy z bezsennością i obniżony nastrój są związane właśnie z lękiem? Może w Twoim życiu w ostatnim czasie miały miejsce jakieś trudne albo stresujące sytuacje? Twoje objawy mogą wskazywać na zaburzenia nerwicowe, ale aby je poprawnie zdiagnozować, konieczne jest udanie się do specjalisty. Tym bardziej, że z pewnością utrudniają Ci one codzienne funkcjonowanie. Powiedz specjaliście szczerze o swoich objawach a on prawdopodobnie będzie w stanie Ci pomóc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...