Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak pozbyć się natrętnych myśli i lęków ?


Gość Bols

Rekomendowane odpowiedzi

Co byście mi doradzili w takich dziwnych lękach które mnie męczą od dawna...
Np. nie wychodzę na balkon bo mam myśli, że wyskoczę. Jak stoję przed ulicą to mam myśli że wskoczę pod samochód. Jak jestem na przykład w kościele to mam myśli że robi mi się słabo i po chwili rzeczywiście robi mi się gorąco a nogi są jak z waty...
Widzę, że uciążliwe i drastyczne myśli przejęły nade mną kontrolę. Jak się od nich uwolnić lub całkowicie je bagatelizować i nie wczuwać się ?

Odnośnik do komentarza

To znaczy na mnie nikt presji nie wywiera. Jak już to ja sam na siebie. Mam czasem myśli, że za mało osiągnąłem jak na swój wiek i czasem mnie to martwi i przyprawia o kompleksy. Ze znajomymi różnie to bywa więc nie za bardzo przykładam wagę w tym aspekcie.
Tak, pracuję na etacie.

Odnośnik do komentarza

Tak, ale to za około cztery lata jak zainwestowane pieniądze dadzą mi wysoki pasywny dochód.
Pytanie tylko jak to się ma do natrętnych myśli które zawarłem w pytaniu ?
To o czym teraz piszemy nie jest moim głównym problemem.

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Ja jak bym był na twoim miejscu spróbował bym oczywiście nic na siłę ale odświeżyć jakieś relacje z dawną lub obecną koleżanką. Poobserwował bym siebie i swoje objawy. Chodzi trochę o zegar biologiczny który ciężko zatrzymać oraz potrzeby do zaspokojenia które są naszą naturalną potrzebą zaspakajania głodu. I nie chodzi tylko o seks ale zaspakajanie umysłu i psychiki analogicznie do żołądka.

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Nie nasz nic do stracenia warto sprawdzić , oczywiście możesz skonsultować wszystko z psychiatrą ponieważ siła i czas osbiawow mogą skutkować w podjęciu lekoterapii aby trochę pobudzić organizm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...