Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Bardzo przeżywam różne emocje - jak sobie z tym poradzić?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam prawie 16 lat i od pewnego czasu zmagam się z dziwnymi problemami Mianowicie chodzi o to że bardzo przeżywam różne emocje chodzi o to że raz czuję się dobrze mam normalne myśli chęć życia i poznawania świata a raz nic mi się niechce i mam ochotę położyć się w łóżku i płakać również mam problemy ze snem ponieważ przez moją głowę przepływa dużo różnych myśli jak przebywam z kolegami to czasami mam ochotę coś porobić a raz siedzę i popadam w strach i lęk czasami też patrzę na zachowanie innych niewiem z jakiej to przyczyny czasami sam dla siebie jestem stresujący przez co nie mogę się wyspać i od pewnego czasu zachciałem zmienić otoczenie w jakim żyje tak jakby mi się nie podobało i chciałbym je zmienić i mam też dziwne uczucia takie jak bym się zmienił i niebyła taki jak kiedyś . Wiecie czym to jest spowodowane ?

Odnośnik do komentarza

Wzmożone przeżywanie emocji jest czymś normalnym u osób w Twoim wieku. Jednak nadmierne wahania nastroju mogą być powodem do niepokoju. Ważne jest, byś próbował przezwyciężać sytuacje, w których, jak sam napisałeś, "masz ochotę położyć się w łóżku i płakać". Jest wiele sposobów. Spróbuj znaleźć jakieś zainteresowania, może spotykać się z osobami o podobnych zainteresowaniach. Może warto też, żebyś przemyślał wizytę u psychologa. Specjalista dokładnie pozna przyczyny Twoich problemów i pomoże Ci popracować nad emocjami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...