Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problem


Gość wycior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Nie wiem od czego zacząć od pewnego czasu mam masę problemów. W nocy śnią mi się koszmary i nie mogę spać. Mam bardzo niską samoocenę o sobie, nie potrafię w pracy powiedzieć tego co myślę lub co bym chciała to się bałam. Zawsze miałam wrażenie że należy być dla Wszystkich miłym ale w pewnym czasie zaczeli mnie wszyscy wykorzystywać udało mi się od tego odciąć bo zaszłam w ciąże, planowana bardzo długo się staraliśmy aby się udało. Niestety ale na dobrych rzeczach się kończy. We wrześniu miałam wypadek niestety był on śmiertelny i mam postawione zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci nie potrafię sobie z tym poradzić, dodatkowo cały czas Mam problemy z ciaza szpital, zagrożenie poronienia ale jakoś udało się i na chwilę obecną jest wszystko w porządku. Żeby nie było mało w styczniu uderzylam samochodem w dzika znowu ten huk blachy. Ponadto cały czas dochodzą jakieś drobne problemy rodzinne i finansowe. Boje się jeździć w nocy samochodem. Przez te wszystkie wydarzenia nie umie się cieszyć nawet z dobrych rzeczy mam wrażenie że zaraz znowu coś się wydarzy

Odnośnik do komentarza

Widzę, że jest Ci bardzo ciężko, ponieważ dużo rzeczy na raz spadło na Twoją głowę. Dodatkowo jesteś w ciąży, więc przez wahania hormonalne wszystko działa na Ciebie ze zdwojoną siłą. Twoich problemów nie wolno lekceważyć, ponieważ są istotne. Masz problemy ze snem, występuje u Ciebie zagrożenie poronieniem i to wszystko może być spowodowane intensywnymi wydarzeniami w Twoim życiu, które niosą za sobą stres. Warto o takich rzeczach rozmawiać z bliskimi, ale może powinnaś rozważyć również wizytę u psychologa. Tam będziesz mogła powiedzieć o wszystkich swoich obawach i wątpliwościach, co na pewno pomoże w poprawię Twojego dobrostanu psychicznego i może przyczynić się do lepszego snu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...